Pobierz aplikację betfan na telefon
Trentino – Kędzierzyn-Koźle: Typy, kursy, zapowiedź | 16.03 Liga Mistrzów

Pora na rewanże ćwierćfinałów siatkarskiej Ligi Mistrzów. W grze o półfinał edycji 2022/2023, wciąż są nasze dwie drużyny. Trentino przegrało pierwsze starcie z Kędzierzynem-Koźle 2:3. Teraz to Włosi stają w lepszej sytuacji, bowiem rozegrają spotkanie na swoim terenie. gdzie raz już w tym sezonie wygrywali 3:1. Czy tym razem ZAKSA się postawi i wywalczy awans do kolejnej rundy? Zapraszam na zapowiedź spotkania Trentino – Kędzierzyn-Koźle.

Trentino – Kędzierzyn-Koźle: Zapowiedź meczu

Po wyeliminowaniu Aluron Warty, ZAKSIE ponownie przyszło grać z Trentino. Jest to skład, który w poprzednim roku wyłaniał zwycięzcę Ligi Mistrzów. Tym razem spotykają się przedwcześnie w ćwierćfinale. Kędzierzyn-Koźle był gospodarzem w poprzednim tygodniu, gdzie udało im się wprawdzie zwyciężyć, jednakże 3:2, może okazać się problematyczne w kontekście awansu. Drugi mecz rozgrywamy na parkiecie Trentino, które już ogrywało tutaj naszą drużynę 3:1. ZAKSA, by być w jaki najlepszej dyspozycji, odpuściła kompletnie poprzedni mecz ligowy ze Skrą Bełchatów, który przegrali 0:3. Pytanie czy to poświecenie pomoże w awansie.

Trentino - Kędzierzyn-Koźle: typy, typowanie

Minimalnym faworytem tego pojedynku jest Trentino, które ma przed sobą mimo wszystko ciężkie zadanie. Ten mecz zapowiada się na bardzo wyrównane starcie i niemalże niemożliwe wydaje się, by ktokolwiek miał zakończyć je w trzech setach. Stawiam w tym pojedynku powyżej 3,5 seta.

1.42

POWYŻEJ 3,5 SETA

betfan

Trentino - Kędzierzyn-Koźle: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz Ligi Mistrzów piłki siatkowej pomiędzy Trentino a Kędzierzynem-Koźle, odbędzie się 16 marca o 20:30, na hali w Trydencie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Polsat Sport z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!