Pobierz aplikację betfan na telefon
Transmisja ME: gdzie obejrzeć Euro 2020?

Mistrzostw Europy rozpoczną się 11 czerwca. W meczu inauguracyjnym Włochy zmierzą się z Turcją. Sprawdź gdzie obejrzeć Euro 2020.

Euro 2020: transmisja w TV

Prawa telewizyjne do transmisji wszystkich 51. spotkań Euro 2020 nabyła Telewizja Polska, która jest jedynym oficjalnym nadawcą tych rozgrywek w Polsce. Oznacza to, że mecze Mistrzostw Europy będziemy mogli obejrzeć na TVP 1, TVP 2 i TVP Sport. Wystartuje również kanał TVP 4K, na którym również zobaczymy zmagania najlepszych reprezentacji w Europie. Znani są już także komentatorzy, którzy będą nam towarzyszyć podczas rywalizacji o tytuł mistrza Europy. Są to: Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak, Jacek Laskowski, Robert Podoliński, Mateusz Borek, Kazimierz Węgrzyn, Maciej Iwański, Marcin Żewłakow, Sławomir Kwiatkowski, Jacek Zieliński, Michał Zawacki i Andrzej Strejlau.

Euro 2020: transmisja w internecie

Euro 2020 będzie również dostępne dla kibiców, którzy nie mogą obejrzeć meczów w telewizorze. Spotkania Mistrzostw Europy będzie można także zobaczyć w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz na stronie TVPSPORT.pl. Bardzo fajną opcją jest wybór ścieżek dźwiękowych. Mecz możemy obejrzeć z polskim lub angielskim komentarzem, bez komentarza oraz wybrać ścieżkę z audiodeskrypcją dla osób niewidomych i słabowidzących. Szczegółową transmisję poszczególnych meczów na Euro 2020 podamy w osobnym artykule.

Polacy pierwszy mecz na Euro zagrają ze Słowacją. Mecz będzie transmitowany na TVP 1 i TVP 4K, a skomentują go Mateusz Borek oraz Kazimierz Węgrzyn.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!