Pobierz aplikację betfan na telefon
Robert Lewandowski piłkarzem FC Barcelony!

Stało się to, co stać się musiało. Robert Lewandowski po wielotygodniowej sadze transferowej przeniesie się do Barcelony. Polak pojawił się w sobotę wcześniej na treningu, aby pożegnać się ze sztabem i kolegami. Blaugrana ma zapłacić za Polaka aż 50 milionów euro. Lewy będzie pierwszym piłkarzem z naszego kraju, który zagra w Dumie Katalonii.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Robert Lewandowski zostanie piłkarzem Barcelony

SPECJALNE ZAKŁADY NA LEWEGO W BARCELONIE NA BETFAN

Saga transferowa z Robertem Lewandowskim dobiega końca. Polak i Barcelona dopięli swego i dołączy on do drużyny z Katalonii. Blaugrana ma zapłacić za naszego kapitana 50 milionów euro. Bayern Monachium przez bardzo długi czas nie mógł porozumieć się z Barceloną, ale kluby nareszcie osiągnęły porozumienie. Robert Lewandowski będzie więc pierwszym w historii Polakiem, które zagra w legendarnej Barcelonie. W sobotę rano Lewy pojawił się wcześniej na treningu Bayernu, aby pożegnać się z kolegami z zespołu i sztabem szkoleniowym.

Ile zarobią poprzednie kluby Lewandowskiego?

Z tego transferu mogą być zadowolone także poprzednie kluby Roberta Lewandowskiego. Ile zarobią na przenosinach Lewego do Barcelony?

Varsovia – 625 tys. euro,
Delta Warszawa – 125 tys. euro,
Legia Warszawa – 250 tys. euro,
Znicz Pruszków – 500 tys. euro,
Lech Poznań – 500 tys. euro
Borussia Dortmund – 500 tys. euro.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!