Pobierz aplikację betfan na telefon
Cristiano Ronaldo wrócił do Manchesteru United!

Cristiano Ronaldo nie tak dawno oznajmił, że chce odejść z Juventusu. Wydawało się, że trafi do Manchesteru City, ale w ostatniej chwili o podpis Portugalczyka włączyły się Czerwone Diabły.

Powrót Cristiano Ronaldo do Manchesteru United

Ależ mamy okienko transferowe. Najpierw barwy zmienił Messi, a teraz do Manchesteru United wrócił Cristiano Ronaldo. Portugalczyk ogłosił, że chciałby opuścić Juventus i o jego podpis starał się między innymi Manchester City. Wydawało się, że to Obywatele zakontraktują jednego z najlepszych piłkarzy w historii piłki nożnej. Według medialnych doniesień Ronaldo był już dogadany z klubem prowadzonym przez Guardiolę, ale w ostatniej chwili do walkę o podpis włączył się Manchester United. Ostatecznie to właśnie Czerwone Diabły zakontraktowały Cristiano.

Cristiano Ronaldo w Manchesterze United

Portugalczyk związał się z Manchesterem United dwuletnią umową. Będzie zarabiał około 500 tysięcy funtów tygodniowo. Juventus za Cristiano Ronaldo otrzyma 23 miliony euro. Jest to więc powrót po latach. To właśnie w tym klubie CR7 pokazał światu swój talent i to tutaj rozpoczął swoją wielką karierę. W Manchesterze grał w latach 2003-2009. Wystąpił w 292 spotkaniach, strzelił 118 goli i zanotował 69 asyst.

Według medialnych doniesień Juventus szuka teraz młodego napastnika. Jednym z faworytów do transferu do Starej Damy ma być Moise Kean.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!