Pobierz aplikację betfan na telefon
Toulouse – Troyes: Typy, kursy, zapowiedź | Ligue 1 01.02

Gdy spotkania rozgrywane są we wszystkich najlepszych ligach, emocje czekają nas praktycznie codziennie. Toulouse w ramach 21. kolejki Ligue 1, będzie rozgrywało starcie na swoim boisku przeciwko Troyes. Seria spotkań bez porażki po stronie gospodarzy trwa i aktualnie wynosi sześć. Ciężej mają goście, którzy nie zwyciężyli od czterech. Czy teraz będą w stanie zaskoczyć rywali? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz  Toulouse – Troyes. 

Toulouse – Troyes: Zapowiedź meczu

Mistrz Ligue 2 z poprzedniego sezonu, w tym radzi sobie całkiem nieźle. Jak na beniaminka, potrafią sprawić sporo problemów, drużyną, które są w topie francuskiej ekstraklasy od lat. Aktualnie śrubują swoją serię bez porażki, a w poprzedniej kolejce potrafili odwrócić losy spotkania ze Strasbourgiem. Gorzej ma się sytuacja Troyes, chociaż było widać w poprzednim spotkaniu wreszcie zaangażowanie drużyny, chociaż stać ich było nawet na bramkę w 50 minucie, to nie potrafili utrzymać wyniku i w 88 minucie Lens trafiło do bramki na remis. 

Toulouse - Troyes: - Typ na mecz

1.42

TROYES STRZELI GOLA

betfan

Gospodarze na pewno będą to spotkanie prowadzić i utrzymywać się dłużej przy piłce. Są faworytami, mającymi niezłą serie bez porażki. W teorii powinni wygrać, ale Troyes pokazało, mimo słabych statystyk, zaangażowanie z tak dobrą drużyną jak Lens. Myślę, że i w tym pojedynku trafią do bramki chociaż raz.

Toulouse - Troyes: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Środowy mecz pomiędzy Toulouse, a Troyes w ramach 21. kolejki Ligue 1 odbędzie się 1 lutego o 19.00 na Stadium Municipal w Tuluzie. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!