Pobierz aplikację betfan na telefon
Toulouse – Rodez: Typy, kursy, zapowiedź 01.03 | Puchar Francji
Moment przerwy w Ligue 1 i wracamy do zmagań Pucharu Francji. Dziś w jednym z trzech meczów Toulouse powalczy na swoim boisku z Rodez o awans do półfinału. Goście zaskakują swoją postawę w pucharze, bo w Ligue 2 zajmują ostatnią pozycję w tabeli. Teraz mają jednak szanse na ogromny sukces i awans do półfinału krajowego pucharu. Czy będą w stanie sprawić kolejną niespodziankę? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Toulouse – Rodez.

Toulouse – Rodez: zapowiedź meczu

Rodez, czyli bardzo prawdopodobny spadkowicz Ligue 2, ma w tym sezonie zwycięstwa już z takim drużynami jak St. Etienne, Auxerre, a nwet Monaco. To co robi ekipa z zaplecza francuskiej ekstraklasy nie spodziewałby się nikt. Mają przed sobą jednak kolejne ciężkie zadanie i znów będą musieli dać z siebie wszystko. Toulouse może nie jest czołową drużyną Ligue 1, ale ostatnim czasem potrafią robić bardzo dobre wyniki, a w pucharze mają za sobą bardzo pewne zwycięstwa. Tutaj to przede wszystkim oni muszą, a rywal tylko może.

Toulouse - Rodez: typy

Typy Toulouse - Rodez

Przed Toulouse z założenia, łatwe zadanie. Co więcej grają na swoim terenie, więc tak słabo radzący sobie zespół w Ligue 2, powinien spokojnie ulec drużynie z połowy tabeli Ligue 1. Ta logika oczywiście może znów okazać się mylna, ponieważ Rodez potrafiło zaskakiwać, dlatego myślę, że znacznie lepszą drogą będą bramki w tym starciu. Stawiam powyżej 2,5 gola.

1.58

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Toulouse - Rodez: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz Toulouse z Rodez w ramach ćwierćfinału pucharu Francji odbędzie się 1 marca o 18:45 na Stadium Municipal w Tuluzie. Spotkania nie będzie można obejrzeć, z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!