Pobierz aplikację betfan na telefon
Toulouse – Rennes: typy, kursy, zapowiedź 12.02 | Ligue 1

W niedziele pierwszym meczem, który rozpocznie nam granie francuskiej ekstraklasy będzie starcie beniaminka czyli Toulouse z kandydatem do gry w pucharach czyli zespołem Rennes. Goście grają mocno w kratkę i przeplatają wygrane z porażkami dlatego gospodarze są pewni, że mogą to wykorzystać. W tabeli formy za ostatnie 5 meczów gospodarze plasują się na wysokim 3. miejscu. Czy zatem zdołają udowodnić swoją lepszą formę w bezpośrednim meczu? Przekonamy się o 13.00!  Zapraszam na zapowiedz meczu 23. kolejki Ligue 1, Toulouse kontra Rennes. 

Toulouse – Rennes – Zapowiedź

Gospodarze są co by tu nie mówić w bardzo dobrej formie. Wciąż grają w Pucharze Francji, a w nowym roku przegrali tylko raz z PSG. Poza tym same wygrane i jeden remis. Warto mieć oko na ten zespół, który raczej nie będzie mieć kłopotów, by utrzymać się w Ligue 1.

Co słychać u gości? Dość niemrawo rozpoczęli ten rok. W zasadzie tak na 50%. Dlaczego? Dlatego, że wygrali w 2023 roku 4 mecze i tyle samo przegrali. Grają bezkompromisowo. W pierwszym meczu tych zespołów na jesieni lepsi okazali się piłkarze Rennes (2:1).

Generalnie w meczach tych zespołów pada bardzo dużo goli. Średnia bramek na mecz oscyluje wokół ponad 3 bramki na spotkanie. Warto więc zastanowić się czy to nie będzie kolejne bramkowe starcie tych dwóch zespołów.

 

Toulouse - Rennes - Typy bukmacherskie, kursy

1.60

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

 

W tym spotkaniu spodziewam się, że w pewnym momencie po prostu zaczną padać bramki. Obie jedenastki będą w optymalnym składzie, a beniaminek już nie raz w tym sezonie pokazał na co go stać. Przed gośćmi trudne zadanie. Kto wygra tę strzelaninę? Tego nie wiadomo, ale na bramki liczyć można.

Toulouse - Rennes - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz pomiędzy Toulosue, a Rennes w ramach 23. kolejki Ligue 1 odbędzie się 12. lutego na Stadium Municipal (Tuluza). Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach ELEVEN Sports  z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!