Toulouse – Clermont: typy, kursy, zapowiedź 05.03 | Ligue 1

Wojciech Sikora

05 marca 2023

Ligue 1: Toulouse
Wracamy na boiska francuskie, by śledzić poczynania 26. kolejki Ligue 1. Toulouse w jednym ze spotkań rozgrywanych dziś, zmierzy się z Clermont. Po świetnym starciu w ramach Pucharu Francji, gospodarze podejdą do tego starcia, by powalczyć o komplet punktów. Czy jednak zdążyli się zregenerować po poprzednim starciu, na tyle, by podjąć równą walkę?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Toulouse – Clermont. 

Toulouse – Clermont: Zapowiedź meczu

Gospodarze świetnie weszli w ten rok i regularnie zdobywali punkty, aż do poprzednich dwóch kolejek, gdzie najpierw przegrali z Marsylią, a potem z Reims. Te wyniki jednak szybko zrekompensowali już w zeszłą środę, gdzie w ramach pucharu Francji, pokonali Rodez aż 6:1 dając tym samym swoim kibicom prawdziwą ucztę piłkarską. Teraz w dobrych nastrojach będą podejmować na swoim terenie Clermont, które ma ostatnio spore problemy i od sześciu meczów nie potrafili wygrać.

Toulouse - Clermont: - Typ na mecz

1.75

OBIE STRZELA

betfan

Faworytem są gospodarze, choć intensywność meczów jakie ostatnio rozgrywają nasuwa mi myśl, że mogą tutaj zostać zaskoczeni przez rywali. Clermont z pewnością poszuka tu kompletu punktów, tym bardziej, że pierwsze starcie z Toulouse na swoim boisku rozegrali bardzo dobrze i wygrali 2:0. Nie odważę się jednak postawić w tym starciu wyniku, więc wybieram, że obie drużyny strzelą gola.

Toulouse - Clermont: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Toulouse a Clermont w ramach 26. kolejki Ligue 1 odbędzie się 5 marca o 15:00 na Stadium Municiapl w Tuluzie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport 5 i Eleven Sports 4 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy