Pobierz aplikację betfan na telefon
Tottenham – Crystal Palace: Typy, kursy, zapowiedź 06.05 Premier League
Przed nami ostatnie cztery kolejki angielskiej Premier League, a więc jeszcze więcej emocji niż dotychczas. Tottenham, w jednym z pięciu spotkań tego dnia, w ramach 35. kolejki, zmierzy się na swoim stadionie z Crystal Palace. Po słabej dyspozycji kogutów ostatnim czasem, stracili oni miejsce w Lidze Mistrzów na kolejny sezon, a w obecnej dyspozycji możemy nie zobaczyć ich w żadnych rozgrywkach. Czy dziś wreszcie wrócą na zwycięską ścieżkę? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ w meczu Tottenham – Crystal Palace.

Tottenham – Crystal Palace: zapowiedź meczu

Tottenham ma za sobą bardzo słabe występy, ale to w głównej mierze z racji siły z jaką przyszło im się spotkać. Tym samym jednak wypadli z top 4 i kolejne potknięcie może ich kompletnie pozbyć pucharów europejskich. Dziś zmierzą się z Crystal Palace, która przegrało tylko raz w ostatnich pięciu pojedynkach. Tym samym niemalże dali sobie pewne miejsce na kolejny sezon Premier League, zajmując obecnie 11. lokatę.

Tottenham - Crystal Palace: typy

Na ostatnie pięć spotkań tylko w jednym Crystal Palace okazał się lepszy od kogutów, wygrywając z nimi 3:0. W tym sezonie mierzyli się w styczniu i na swoim boisku orły nie były w stanie strzelić nawet bramki, tracąc przy okazji aż 4. Dziś u siebie Tottenham musi pokazać taką samą siłę i podłączyć się jeszcze do walki o Ligę Mistrzów w przyszłym sezonie. Moim zdaniem ich wyniki były spowodowane trudnymi rywalami, a dziś mają idealną okazję na przełamanie się i zgarnięcie kompletu punktów.

1.81

TOTTENHAM WYGRA

betfan

Tottenham - Crystal Palace: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz pomiędzy Tottenham z Crystal Palace, w ramach 35. kolejki Premier League, odbędzie się 6 maja o 16:00 na Tottenham Hotspur Stadium w Londynie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!