Pobierz aplikację betfan na telefon
Toronto Raptors – Chicago Bulls: Typy NBA, zapowiedź
Jak co noc przed nami kolejne spotkania najlepszej ligi koszykarskiej na świecie, czyli NBA i typy NBA. Przed nami 4 spotkania, a dwa z  nich rozpoczną się o północy. W jednym z nich Toronto Raptors podejmie w swojej hali Chicago Bulls. Zapraszam na zapowiedź i typy Toronto Raptors – Chicago Bulls.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

NBA: Toronto Raptors – Chicago Bulls – zapowiedź meczu

Mecz dwóch ekip, które rosną powoli w siłę na wschodzie, ale w tym meczu będą musiały poradzić sobie bez ważnych postaci. Dla Raptors dzisiejszej nocy nie będzie mógł zagrać Pascal Siakam, a pod znakiem zapytania stoi także występ Zacha LaVine’a dla Byków z Chicago. Oba te zespoły wygrały w tym sezonie tyle samo spotkań, ale Bulls mają jeden mecz więcej rozegrany, więc siłą rzeczy mają także jedną porażkę więcej.

NBA: Toronto Raptors - Chicago Bulls - typy NBA na mecz

Wyjazd do Kanady okazywał się już w tym sezonie dla wielu ekip bardzo dużym wyzwaniem. Raptors są bardzo silni w swojej stosunkowo nowej hali. Przegrali tylko jeden mecz u siebie dotychczas. Chicago Bulls za to nie radzą sobie z wyjazdami, a do teraz mieli tak naprawdę tylko jeden daleko wylot do San Antonio, a resztę meczów wyjazdowych rozgrywali stosunkowo niedaleko Wietrznego Miasta.

1.76

WYGRANA TORONTO RAPTORS

betfan


 

NBA: Toronto Raptors - Chicago Bulls - Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Toronto Raptors, a Chicago Bulls odbędzie się o północy z niedzieli 6 listopada na poniedziałek. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie internetowej League Pass, który dostępny jest na oficjalnej stronie NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!