Pobierz aplikację betfan na telefon
Gonitwa z udziałem BETFANA – Służewiec 07.05

W sobotę koń BETFAN, weźmie udział w swojej kolejnej gonitwie. Odbędzie się ona na popularnym Torze Służewiec. Koń Mariusza Pudzianowskiego ma na swoim koncie już kilka sukcesów. Czy tym razem podopieczny Adama Wyrzyka po raz kolejny uplasuje się w czołówce? Zapoznaj się z niezbędnymi informacjami na temat konia Betfana i najbliższych gonitw na Służewcu.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Koń Betfan – kim jest? Sukcesy w poprzednim sezonie

Dla konia Betfana będzie to pierwsza gonitwa w tym sezonie. Podopieczny Adama Wyrzyka do tej pory spisywał się dosyć dobrze. W poprzednim sezonie wziął udział w dziewięciu gonitwach. Stanął cztery razy na podium. Raz wygrał, raz był drugi i był dwukrotnie trzeci. Łącznie koń Mariusza Pudzianowskiego zarobił 13 800 złotych, a w całej karierze 35 680 złotych. Betfan w każdej gonitwie ma szanse na pokazanie się z bardzo dobrej strony. Szkoli się bowiem pod okiem Adama Wyrzyka, który jest najlepszym trenerem w Polsce. Betfan jest pięcioletnim wałachem siwym i twarzą polskiego legalnego bukmachera BETFAN.

Gonitwa Betfana na torze Służewiec

Betfan wystąpi w kategorii gonitw handikapowych III grupy dla 4-letnich i starszych koni. Rywalizować będzie na 2000 metrów, a suma nagród wynosi 14 000 złotych. Zajęcie pierwszego miejsca premiowane jest kwotą 8000 złotych. Będzie to piąta sobotnia gonitwa, zaplanowana jest na 17:00. Betfan nie jest stawiany w roli faworytów. Będzie mierzył się sześcioma rywalami, a według analityków największe szanse na sukces mają Bertrimont, Jumeirah Beach, Little Lucky Charm i Sarayn.

Zapoznaj się z harmonogramem gonitw na torze Służewiec w dniach 7 – 8 maja.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!