Pobierz aplikację betfan na telefon
Tokio 2020: Siatkarskie półfinały: typy i zapowiedź

Niestety, reprezentacja Polski w siatkówce pożegnała się już z Igrzyskami Olimpijskimi Tokio 2020. Przed nami dwa półfinały, w których Brazylia zmierzy się z RKO oraz Francja z Argentyną.

Tokio 2020: Brazylia – Rosyjski Komitet Olimpijski (05.08, 06:00)

Pierwszy z półfinałów okrzyknięty przedwczesnym finałem. Zresztą nie bez powodu. Zarówno Brazylia, jak i Rosyjski Komitet Olimpijski prezentują moim zdaniem najlepszą siatkówkę na turnieju Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Brazylijczycy dość nieoczekiwanie w fazie grupowej stracili aż 8 setów, jednak w ćwierćfinale już pewnie rozprawili się z Japonią 3:0, pokazując przy tym solidną siatkówkę.

Rosyjski Komitet Olimpijski zaprezentował się jeszcze lepiej od Brazylii w fazie grupowej. Rosjanie, występujący pod neutralną flagą, przegrali tylko z Francją 1:3. W ćwierćfinale gładko pokonali Kanadę 3:0.

Rosyjski Komitet Olimpijski w bezpośrednim meczu z Brazylią wygrał aż 3:0, co moim zdaniem stawia Rosjan jako minimalnych faworytów w tym starciu. Nie należy jednak zapominać o tym, że Brazylia to główny faworyt do zdobycia olimpijskiego złota w Tokio. Składy obu drużyn prezentują się znakomicie i tym razem spodziewam się wyrównanego, wspaniałego siatkarskiego pojedynku. Prawdopodobnie zwycięzca tego spotkania może sięgnąć również po złoty medal.

Proponowany typ: Powyżej 185.5 punktów – kurs 1.83 z oferty BETFAN 

Tokio 2020: Francja – Argentyna (05.08, 14:00)

Drugi z półfinałów, w którym mogła zagrać Polska. Niestety, przegraliśmy z Francją 2:3 i ponownie pożegnaliśmy się z igrzyskami na etapie ćwierćfinału. Francuzi w nagrodę za niesamowitą walkę zagrają w meczu półfinałowym z Argentyną. W tym spotkaniu będą faworytami, jednak w żadnym wypadku nie skreślałbym reprezentantów Argentyny. Albicelestes w meczu ćwierćfinałowym wygrali z Włochami również 3:2 po kapitalnym spotkaniu.

Francja jest stawiana zdecydowanie wyżej od Argentyny, chociaż w fazie grupowej to właśnie Albicelestes pokonali Francuzów 3:2. Mecz był bardzo wyrównany, dlatego w drugim meczu decyduję się zagrać powyżej 3.5 setów, gdyż nie wydaje mi się, żeby którykolwiek z zespołów był w stanie grać na takim poziomie, żeby zakończyć spotkanie w trzech setach.

Proponowany typ: Powyżej 3.5 setów – kurs 1.51 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!