Tokio 2020: Mamy trzynasty medal

Mamy kolejny medal na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020. Polki zdobyły brązowy medal w K4 500 m kajakarskich regat olimpijskich.

Tokio 2020: Kolejny medal dla Karoliny Nai i Nadii Puławskiej

W sobotę rano znowu jesteśmy w doskonałych nastrojach. Mamy kolejny medal w kajakarstwie tym razem w konkurencji K4 500 m. Polki wystartowały w składzie: Anna Puławska, Karolina Naja, Justyna Iskrzycka i Helena Wiśniewska. Dla Puławskiej i Nai jest to już drugi medal na igrzyskach w Tokio. Wcześniej we wtorkowym finale K2 na tym samym dystansie zajęły drugą pozycję tuż za reprezentantkami Nowej Zelandii.

Nasza czwórka rozpoczęła wyścig dosyć spokojnie. Po 250 metrach Polki zajmowały czwarte miejsce. Na drugiej połowie dystansu Biało-Czerwonym udało się wyprzedzić trzecią osadę Nowej Zelandii Polki atakowały jeszcze drugą pozycję, którą zajmowały Białorusinki, jednak zabrakło dystansu i tak sztuka ostatecznie się udała. Pierwsze miejsce zajęły reprezentantki Węgier w składzie: Kozak, Csipes, Karasz i Bodonyi.

Tokio 2020: BETFAN płaci za medale Polaków

BETFAN w jednej ze swoich specjalnych promocji na Igrzyskach Olimpijskich skupił się na medalach Polaków. Za każdy krążek zdobyty przez naszego reprezentanta, polski legalny bukmacher zapłaci odpowiednią sumę pieniędzy.