Tokio 2020: Kolejne srebro dla Polski

Mamy to. Kolejny medal dla Polski na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020. Tym razem uszczęśliwiły nas Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar w żeglarstwie w klasie 470.

Tokio 2020: Srebro Agnieszki Skrzypulec i Jolanty Ogar

Kolejny dzień Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 i kolejny medal dla Polski. Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar zdobyły srebro w żeglarstwie w klasie 470. Przed dzisiejszym, ostatnim wyścigiem medalowym Polki zajmowały trzecią pozycję. Wcześniej Polki były liderkami, ale w niedzielę i wtorek zanotowały gorsze występy, co skutkowało spadkiem w klasyfikacji generalnej.

W dzisiejszym wyścigu medalowym brało udział 10 najlepszych ekip. Po pierwszej części wyścigu Polki plasowały się na szóstej pozycji, jednak przy drugiej boi awansowały już na czwartą lokatę. Walka o podział miejsc na podium trwała do samego końca. Polski duet na ostatniej prostej wyprzedził Brytyjki i ostatecznie ukończył wyścig na czwartym miejscu. Polki wyprzedziły równiez Francuzki, dzięki czemu w klasyfikacji generalnej zrównały się z nimi punktami (po 54) i dzięki temu zdobyły srebrny medal. Mistrzyniami olimpijskimi zostały Brytyjki Hannah Mills i Eilidh McIntyre.

Tokio 2020: BETFAN płaci za medale Polaków

BETFAN w jednej ze swoich specjalnych promocji na Igrzyskach Olimpijskich skupił się na medalach Polaków. Za każdy krążek zdobyty przez naszego reprezentanta, polski legalny bukmacher zapłaci odpowiednią sumę pieniędzy. Łącznie za siedem krążków naszych reprezentantów, BETFAN wypłacił już 105 złotych we freebetach.