Pobierz aplikację betfan na telefon
Tokio 2020: Francja – ROC: typy i zapowiedź siatkarskiego finału

Czas na ostatnie rozstrzygnięcia w sportach drużynowych podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. W siatkarskim finale mężczyzn Francja zagra z Rosyjskim Komitetem Olimpijskim.

Tokio 2020: Rosyjski Komitet Olimpijski wygrał z Brazylią, a Francja z Argentyną

W drodze do finału byliśmy świadkami absolutnego hitu w jednym z półfinałów. Rosyjski Komitet Olimpijski zmierzył się z Brazylią. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie i był bardzo wyrównany. Trafnie oceniłem szansę na over punktowy w tym spotkaniu. Wydawało się, że Brazylia po wygraniu pierwszej partii do 18 złapie luz i rozprawi się z zawodnikami z Rosji. Tak się jednak nie stało. Reprezentacja Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego w kolejnych setach stawiała jeszcze cięższe warunki. Kapitalna gra pozwoliła na wygranie przez Rosjan trzech setów z rzędu i tym samym pokonanie Brazylii, co jest pewną sensacją na turnieju olimpijskim.

Drugi półfinał Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 w siatkówce mężczyzn to mecz pomiędzy Francją i Argentyną. Tutaj nie mieliśmy już takich emocji i pogromcy Polaków gładko rozprawili się z Argentyną w trzech setach – do 22, 19 i 22.

Wyniki siatkarskich półfinałów mężczyzn Tokio 2020:

RKO – Brazylia 3:1 (18:25, 25:21, 26:24, 25:23)
Francja – Argentyan 3:0 (25:22, 25:19, 25:22)

Tokio 2020: Francja – Rosyjski Komitet Olimpijski (07.08, 14:15) – Czas na finał: zapowiedź i typ na mecz

Trzeba przyznać, że jest to trochę niespodziewany skład siatkarskiego finału. Murowanymi kandydatami do walki o złoto byli Polacy i Brazylijczycy, jednak po raz kolejny okazało się, że turnieje olimpijskie rządzą się swoimi prawami. Francuzi po wygranej z Polakami zostali „czarnym koniem” tego turnieju. Rosyjski Komitet Olimpijski z kolei prezentuje się naprawdę dobrze i pokazuje niesamowitą siatkówkę. Zawodnicy z Rosji będą minimalnymi faworytami przed finałem, jednak nie spisywałbym Francji na straty tym bardziej, że obie drużyny spotkały się ze sobą podczas fazy grupowej i to właśnie Francuzi byli wtedy górą w czterech setach.

Jeśli chodzi o typ na ten mecz to mimo całej sympatii to reprezentacji Francji, uważam, że to zawodnicy z Rosji sięgną po wygraną na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020. Są na tym turnieju w znakomitej formie, co udowodnili pokonując Brazylijczyków 3:1. w starciu obu potęg to Rosyjski Komitet Olimpijski będzie miał moim zdaniem zdecydowanie więcej argumentów, żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Proponowany typ: Wygrana Rosji (RKO) – kurs 1.62 z oferty BETFAN

W meczu o trzecie miejsce Brazylia zmierzy się z Argentyną

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!