Termalica Bruk-Bet – GKS Tychy: Typy, kursy, zakłady 19.05

Adrian Krawczyk

19 maja 2024

Termalica, typy

 W niedzielnym meczu 33. kolejki Fortuna 1 Liga Termalica Bruk-Bet Nieciecza podejmie na własnym obiekcie GKS Tychy. Dla obu ekip to bardzo ważne spotkanie, albowiem Nieciecza walczy o utrzymanie, natomiast GKS Tychy walczy o baraże do Ekstraklasy. Kto tym razem okaże się lepszy i przybliży się do swojego celu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Termalica Bruk-Bet – GKS Tychy.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Termalica Bruk-Bet – GKS Tychy?
  2. Zapowiedź meczu Termalica Bruk-Bet – GKS Tychy
  3. Jakie są kursy na mecz Termalica Bruk-Bet – GKS Tychy?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Termalica Bruk-Bet – GKS Tychy?

Termalica Bruk-Bet – GKS Tychy typy bukmacherskie

1.58

REMIS LUB TYCHY

betfan

Termalica ma za sobą bardzo słaby sezon. Muszą oni jeszcze walczyć o utrzymanie i choć wydaje się, że ich sytuacja jest przyzwoita to gdyby jednak przegrali 2 ostatnie spotkania to sytuacja mogłaby się znacznie pogorszyć. Tychy natomiast na ten moment plasują się na 6. lokacie co daje ostatnie miejsce w barażach. Ich sytuacja choć nie jest najlepsza to mimo wszystko mogą załapać się do walki o Ekstraklasę. Termalica choć w notowaniach ma większe szanse to wydaje mi się, że to GKS Tychy jest lepszą ekipą, dlatego stawiam na ich brak porażki po kursie 1.58.

 

Termalica Bruk-Bet - GKS Tychy kursy bukmacherskie

  • Wygrana Termalica – 2.26
  • Remis – 3.25
  • Wygrana GKS Tychy – 3.05
  • Powyżej 2.5 goli – 1.75
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.62

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Termalica Bruk-Bet - GKS Tychy wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Termalici Bruk-Bet Nieciecza (kurs 2.26). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - GKS Tychy, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.05. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Termalica Bruk-Bet - GKS Tychy to może liczyć na kurs 3.25. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.75, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.97.

Termalica Bruk-Bet - GKS Tychy GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Termalicą Bruk-Bet Niecieczą, a GKS-em Tychy w ramach 33. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 19. maja o 18:00 na Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Termalica Bruk-Bet - GKS Tychy przeprowadzi telewizja Polsat Sport Premium 1.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy