Team Vitality – MOUZ: Typy, kursy, zapowiedź, statystyki 31.07 | IEM Cologne 2023

Adrian Krawczyk

30 lipca 2023

Team Vitality - MOUZ: Typy, kursy, zapowiedź, statystyki 31.07 | IEM Cologne 2023
W meczu rundy zwycięzców IEM Cologone 2023 w poniedziałek 31 lipca będziemy świadkami ciekawego starcia pomiędzy Team Vitality, a MOUZ. Obie ekipy pewnie wygrały swoje poprzednie mecze, a teraz przyjdzie im zmierzyć się w niewątpliwie bezpośrednim ciężkim starciu. Kto z niego wyjdzie zwycięsko? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Team Vitality – MOUZ.

Team Vitality – MOUZ typy bukmacherskie

W rundzie zwycięzców turnieju IEM Cologne 2023 zmierzy się Team Vitality z MOUZ. Mecz zostanie rozegrany dnia 31 lipca i będzie pierwszym spotkaniem tej rundy. Team Vitality jak do tej pory na turnieju w Kolonii nie przegrało żadnego spotkania. Ograli oni pewnie wynikami 2:0 zarówno BIG, jak i OG. Dodatkowo w tych meczach pokazali, że mogą stać się drużyną kandydującą do dalekiego zajścia w tym prestiżowym turnieju. MOUZ natomiast powoli odzyskuje swoją dobrą formę, albowiem podczas IEM Cologne 2023 ograli pewnie The Mongolz, Ninjas in Pyjamas oraz NaVi. Niewątpliwie na tym etapie rozgrywek spotkają się dwie mocne ekipy, które mogą marzyć o zwycięstwie. Wygrać spotkanie może tylko jednak jeden zespół.

2.03

POWYŻEJ 2.5 MAPY

betfan

Według mojej opinii wygrywanie do zera w takim spotkaniu nie powinno nastąpić. Jako, że obie ekipy do tej fazy turnieju dotarły bez utraty mapy przełamanie musi w końcu nadejść. Oba zespoły Esportowe pokazały, że są w dobrej formie i stoczą ze sobą bezpośrednie zacięte starcie, dlatego typuję ponad 2.5 mapy w meczu Team Vitality – MOUZ po bardzo dobrym kursie 2.03 w Betfan.

Team Vitality – MOUZ kursy bukmacherskie

Na mecz pomiędzy Team Vitality, a MOUZ w ofertach bukmacherów mamy już dostępne kursy. Analitycy w swoich notowaniach wskazali, że faworytem do wygrania Esportowego spotkania w CS:GO pomiędzy Team Vitality, a MOUZ jest drużyna w zdecydowanie lepszej formie obecnie, czyli Team Vitality (kurs 1.40). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna MOUZ, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.70. Polecamy także sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość rozegranych map w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.73, a na powyżej 2.5 wysoki kurs 2.03 w ofercie bukmachera Betfan.

Team Vitality – MOUZ statystyki

Drużyna Team Vitality oraz MOUZ nie zmierzyły się ze sobą w bezpośrednim pojedynku w tym roku, jednak rozegrały 4 spotkania w ubiegłym roku. 2 te spotkania wygrały MOUZ, a 2 Team Vitality. Poniżej statystyki ostatnich pięciu meczów Team Vitality, a MOUZ. Ostatnie wyniki Team Vitality:
  • Wygrana 2:0 z OG
  • Wygrana 2:0 z BIG
  • Porażka 2:0 z Ninjas in Pyjamas
  • Wygrana 2:0 z Complexity Gaming
  • Wygrana 2:0 z Evil Geniuses
Statystyki ostatnich wyników MOUZ:
  • Wygrana 2:0 z NaVi
  • Wygrana 2:0 z Ninjas in Pyjamas
  • Wygrana 1:0 z The Mongolz
  • Porażka 2:0 z ENCE
  • Wygrana 2:1 z Heroic

Team Vitality – MOUZ GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz IEM Cologne 2023 pomiędzy Team Vitality, a MOUZ rozgrywany dnia 31 lipca 2023 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy