Team Vitality – G2 Esports: Typy, kursy, zakłady | finał IEM Dallas 2024

Adrian Krawczyk

02 czerwca 2024

 

Team Vitality - G2 Esports: Typy, kursy, zakłady | finał IEM Dallas 2024

W niedzielę 2. czerwca 2024 roku czeka nas wielki finał IEM Dallas 2024. Team Vitality zmierzy się w nim z G2 Esports. Wydaje się, że choć finał może jest nieco inny niż można było się spodziewać to mimo wszystko obie ekipy są w światowej czołówce i nie dziwi fakt, że to właśnie one zagrają w dzisiejszym finale. Kto okaże się lepszy i sięgnie po końcowe zwycięstwo? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Team Vitality – G2 Esports. 

Team Vitality – G2 Esports typy bukmacherskie

Betfan logo
Powyżej 2.5 mapy
Kurs 2.00
Zagraj już teraz

Jeżeli spojrzymy na drogę do finału obu ekip to niewątpliwie zdecydowanie cięższą miał Team Vitality, czyli faworyt dzisiejszego spotkania. We wczorajszym półfinale ograli oni Team Spirit, a więc głównego faworyta do zwycięstwa w IEM Dallas. Co ciekawe zrobili to w bardzo dobrym stylu kończąc spotkanie 2:0. Co ciekawe Team Vitality podczas turnieju w Dallas przegrało dość niespodziewanie z 9z Team. 9z Team natomiast doszło aż to półfinału i tam właśnie przegrało z rywalem Team Vitality, czyli drużyną G2 Esports. G2 miało znacznie cięższego rywala w ćwierćfinale, gdzie mierzyli się z FaZe Clan, które ograli co ciekawe 2:0. Wydaje się, że choć oczywiście Vitality jest faworytem do wygrania spotkania to ja bym G2 nie skreślał. Pójdę tutaj w ponad 2.5 mapy po kursie 2.00.

Team Vitality – G2 Esports kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO2 pomiędzy Team Vitality, a G2 Esports. Jasno wynika, że zdecydowanym faworytem do wygrania spotkania jest drużyna Team Vitality (kurs 1.38). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna G2 Esports, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.90. Dodatkowo warto sprawdzić notowania na ilość map w tym spotkaniu. Powyżej 2.5 mapy to kurs 2.00, natomiast poniżej 2.5 mapy to mnożnik na poziomie 1.76.

Team Vitality – G2 Esports gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Niedzielny mecz finału IEM Dallas 2024, rozgrywany dnia 2. czerwca 2024 roku pomiędzy Team Vitality, a G2 Esports będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy