Team Vitality – Cloud9: Typy, kursy, zapowiedź 04.08 | IEM Cologne 2023

Adrian Krawczyk

03 sierpnia 2023

Team Vitality - Cloud9: Typy, kursy, zapowiedź 04.08 | IEM Cologne 2023
W pierwszym meczu ćwierćfinału Play-Offów ważnego turnieju IEM Cologne 2023 będziemy świadkami starcia pomiędzy Team Vitality, a Cloud9. O ile nazwa pierwszej drużyny w tej fazie nie dziwi, o tyle mówiąc o Cloud9 w tej fazie turnieju można odczuwać lekkie zaskoczenie. Niespodziewani udało się im tutaj awansować i zabrali miejsce choćby FaZe, które mogło spisać się znacznie lepiej. Czy i tym razem będą w stanie sprawić niespodziankę z Team Vitality? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Team Vitality – Cloud9.

Team Vitality – Cloud9 typy bukmacherskie

W piątek w ćwierćfinale IEM Cologne 2023 zobaczymy starcie Team Vitality i Cloud9. Oczywiście kandydatem do zwycięstwa jest drużyna Team Vitality, która może osiągnąć bardzo wiele na turnieju w Kolonii. Dla Cloud9 to już wielki sukces dojście do tej fazy turnieju. Przed IEM Cologne przygrywali oni mecz po meczu i wydawało się, że znaczącej roli w Kolonii nie odegrają. Drużyna jednak się zmobilizowała i pomimo, że przegrali z Fnatic w pierwszym meczu, tym samym spadając do ścieżki przegranych ograli oni tam 3 rywali i awansowali do Play-Offów. Co ciekawe mogli tam przegrać z 9INE, jednak polskiej drużynie zabrakło wykończenia. Warto też odnotować, że każde spotkania Cloud9 kończyło się wynikiem 2:1 (oprócz z Monte). Nie spodziewam się aby tym razem mieli zagrozić tak dobrej drużynie jaką jest Team Vitality. Typuję na wygraną Team Vitality z Cloud9 po dobrym kursie 1.51 w Betfan.

1.51

WYGRANA VITALITY

betfan

Team Vitality – Cloud9 kursy bukmacherskie

Na spotkanie Esportowe pomiędzy Team Vitality, a Cloud9 w ofertach bukmacherów mamy już dostępne kursy. Analitycy w swoich notowaniach wskazali, że faworytem do wygrania spotkania w CS:GO pomiędzy Team Vitality, a Cloud9 jest drużyna w zdecydowanie lepszej formie obecnie, czyli Team Vitality (kurs 1.51). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna Cloud9, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.51. Polecamy także sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość rozegranych map w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.78, a na powyżej 2.5 wysoki kurs 1.99 w ofercie bukmachera Betfan.

Team Vitality – Cloud9 statystyki

Drużyna Team Vitality oraz Cloud9 zmierzyły się ze sobą w bezpośrednim pojedynku w tym roku dwukrotnie. Obydwa spotkania wygrała drużyna francuska Team Vitality. Poniżej statystyki ostatnich pięciu meczów Team Vitality, a Cloud9. Ostatnie wyniki Team Vitality:
  • Porażka 1:2 z G2 Esports
  • Wygrana 2:0 z MOUZ
  • Wygrana 2:0 z OG
  • Wygrana 2:0 z BIG
  • Porażka 2:0 z Ninjas in Pyjamas
Statystyki ostatnich wyników ENCE:
  • Wygrana 2:1 z GamerLegion
  • Wygrana 2:0 z Monte
  • Wygrana 2:1 z 9INE
  • Porażka 1:2 z Fnatic
  • Porażka 2:0 z Team Vitality

Team Vitality – Cloud9 GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz IEM Cologne 2023 pomiędzy Team Vitality, a Cloud9 rozgrywany dnia 4 sierpnia 2023 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy