Pobierz aplikację betfan na telefon
Taylor Fritz – Danił Miedwiediew: typy, zapowiedź, kursy | 10.12 Diriyah
Taylor Fritz – Danił Miedwiediew: Dla niektórych tenisistów okres wakacyjny już dawno się zakończył i rozpoczęli oni przygotowania do nowego sezonu. Często w ramach przygotowań na wyższym poziomie organizuje się turnieje pokazowe. Taylor Fritz wziął udział w takim właśnie turnieju rozgrywanym w Arabii Saudyjskiej  i  po ograniu Huberta Hurkacza i Camerona Norriego znalazł się w finale. W nim zmierzy się z bylym numerem jeden – Daniłem Miedwiediewem. Kto okaże się lepszy w ich trzecim bezpośrednim starciu? Zapraszam na zapowiedź spotkania Taylor Fritz – Danił Miedwiediew.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Diriyah Tennis Cup Exhibition: Jak rozgrywane są mecze?

W turnieju wzięło udział dwunastu zawodników, a w tym aż pięciu z top 10 światowego rankingu. Turniej rozgrywany jest teoretycznie na normalnych zasadach, lecz decydujący set rozgrywany jest jako super tie break. Taka forma trzeciego seta, jest grana na tych samych zasadach co standardowy ti break, tyle, że gracz musi uzyskać 10 punktów, lub przewagę dwóch, jeśli wynik będzie wynosił 9:9.

Diriyah Tennis Cup Exhibition: Taylor Fritz – Danił Miedwiediew (10.12, 18:00): Zapowiedź

Danił Miedwiediew mógł zakończyć poprzedni sezon nawet na pierwszym miejscu, lecz końcówka roku kompletnie nie poszła po jego myśli, a zwłaszcza tytuł, którego bronił na US Open. Nawet wygrana Wiedniu, nie pozwoliła utrzymać się Rosjaninowi w top 5,w więc sezon zakończył na 7. lokacie. Teraz w ramach przygotowań do roku 2023, udał się do Arabii Saudyjskiej, gdzie osiągnął finał, w którym zmierzy się z Taylorem Fritzem.
Amerykanin ma za sobą bardzo udany sezon, w którym przede wszystkim udało mu się pierwszy raz zagościć w top 10 rankingu. W drodze do finału w Diriyah, ograł między innymi Huberta Hurkacza, choć spotkanie było bardzo wyrównane. Przed Taylorem duże wyzwanie w finałowym starciu, bo umiejętności jego przeciwnika są szeroko znane i wiadomo jak ciężko gra się z Daniłem.

Diriyah Tennis Cup Exhibition: Taylor Fritz - Danił Miedwiediew (10.12, 18:00): Typy

1.46

MIEDWIEDIEW WYGRA

betfan

Panowie grali ze sobą dwukrotnie, choć tylko raz w meczu o stawkę. Tym razem ponownie spotkają się w turnieju pokazowym, jednak granym systemem drabinkowym, gdzie obaj panowie dostali się do finału. Aktualny ich bilans wynosi 1:1, ale to Rosjanin jest faworytem tego starcia. Myślę, że jak najbardziej słusznie, ponieważ spisał się znakomicie w dwóch poprzednich starciach. Jego główną bronią jest serwis i forehand, który umie zagrać niesamowicie kątowo. Stawiam w tym pojedynku na Miedwiediewa

Diriyah Tennis Cup Exhibition: Taylor Fritz - Danił Miedwiediew (10.12, 18:00): Transmisja, gdzie oglądać?

Sobotni  mecz finałowy pokazowego turnieju w Diriyah, pomiędzy Daniłem Miedwiediewem, a Taylorem Fritzem odbędzie się 10 grudnia o godzinie 18:00. To starcie będzie można oglądać na kanałach Eurosport 1, lub w aplikacji Eurosportu, przez cały tydzień. Link do śledzenia na sport.betfan.pl znajduje się poniżej.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!