Tauron Liga: Zapowiedź i typy na 6. kolejkę

Tauron Liga już dziś rozpocznie 6. kolejkę zmagań. Na początek zaprezentują się drużyny z Legionowa i Radomia. Jako ostatnie w poniedziałek zagrają drużyny #VolleyWrocław oraz ŁKS Łódź. Tym razem emocji nie powinno zabraknąć, a i poziom spotkań powinien zadowolić kibiców kobiecej siatkówki. Zapraszam na zapowiedź najbliższej serii gier.

Terminarz i plan transmisji 6. kolejki:

Piątek 29 października
IŁ Capital Legionovia Legionovo – E.LECLERC MOYA Radomka Radom godz. 17:30 (Polsat Sport)

Sobota 30 października
Joker Świecie – Developres Bella Dolina Rzeszów godz. 17:00
Grot Budowlani Łódź – Energa MKS Kalisz godz. 17:00
UNI Opole – BKS BOSTiK Bielsko-Biała godz. 17:00

Niedziela 31 października
Grupa Azoty Chemik Police – Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz godz. 17:30 (Polsat Sport)

Poniedziałek 1 listopada
#VolleyWrocław – ŁKS Commercecon Łódź godz. 17:30 (Polsat Sport)

Tauron Liga: IŁ Capital Legionovia Legionovo – E.LECLERC MOYA Radomka Radom

Radomka gra w tym sezonie świetnie i jeśli wygrywa, robi to do 0. Pozostawiły w pokonanym boju już obie drużyny z Łodzi, Pałac Bydgoszcz i Joker Świecie. Przegrały zaledwie raz z UNI Opole 2:3 na wyjeździe. Był to jednak jedyny wyjazdowy mecz ekipy z Radomia. Wszystkie wygrane zanotowały u siebie. Jednak Legionovia nie wygrała żadnego z trzech ostatnich pojedynków. Ostatnio uległy Chemikowi Police 0:3 i takim samym stosunkiem Budowlanym Łódź. Radomka nie powinna mieć większych problemów i spokojnie wygrać to spotkanie. Myślę jednak, że gospodynie mogą urwać seta.

Proponowany typ: wygrana Radomki Radom 3:1 kurs 3.05, w ofercie BETFAN 

Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź – Energa MKS Kalisz 

Budowlani Łódź w tym sezonie na własnym parkiecie radzą sobie bardzo dobrze. Pokonały Legionovię i Joker 3:0, przegrały jedynie z Chemikiem 1:3. Ekipa z Kalisza grała z tą drużyną na wyjeździe trzykrotnie i zawsze wracała bez choćby punktu. Dwie porażki 0:3 i jedna 1:3 nie zwiastują nic dobrego. Zwłaszcza że Energa w tym sezonie poniosła na obcym terenie już dwie porażki. Budowlani są zdecydowanym faworytem i powinno to być pewne zwycięstwo.

Proponowany typ: Budowlani Łódź (handicap -2.5 w pierwszym secie) kurs 1.56, w ofercie BETFAN

Tauron Liga: #VolleyWrocław – ŁKS Commercecon Łódź 

#VolleyWrocław to jedna z najsłabszych drużyn ligi. Przegrały aż cztery z pięciu meczów obecnego sezonu. Dodatkowo dwa ostatnie stosunki 0:3. ŁKS wrócił na swoją ścieżkę i notuje trzy wygrane z rzędu, z czego dwa 3:0. Łodzianki nie weszły dobrze w sezon, ale od wygranej z Chemikiem prezentują się znakomicie. Nie da się ukryć, że przeciwko drużynie z Wrocławia są zdecydowanymi faworytkami. #Volley Wrocław zajmuje obecnie 11. miejsce, a ŁKS jest 4.

Proponowany typ: Dokładny wynik 3:0 ŁKS Łodź kurs 1.67, w ofercie BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!