Szymon Marciniak w finale Ligi Mistrzów: Typy, kursy, zakłady

Patryk Śliwiński

08 czerwca 2023

Szymon Marciniak

Przed nami jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w sezonie – finał Ligi Mistrzów. Sobotnie spotkanie Manchesteru City z Interem poprowadzi Szymon Marciniak. W ostatnich dniach udział polskiego arbitra w finale Champions League stał pod znakiem zapytania, ale ostatecznie wszystko poszło po jego. W BETFAN znajdziesz specjalne zakłady związane z udziałem Szymona Marciniaka w finale Ligi Mistrzów.

Szymon Marciniak sędzią finału Ligi Mistrzów

To z pewnością najlepszy sezon Szymona Marciniaka w jego karierze piłkarskiego sędziego. Był głównym arbitrem podczas Mistrzostw Świata w Katarze, a pod koniec maja został ogłoszony sędzia finału Ligi Mistrzów. Jest to druga taka sytuacja w historii, kiedy w tym samym sezonie, finał Champions League i mistrzostw świata poprowadzi jeden arbiter. Wcześniej dokonał tego Howard Webb w 2010 roku.

Chwile zwątpienia

Szymon Marciniak stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w piłce nożnej. Korzystając ze swojej popularności, wziął udział w konferencji biznesowej, gdzie opowiadał o swoich dokonaniach i motywował słuchaczy do rozwoju. Występ Marciniaka na konferencji organizowanej przez Sławomira Mentzena wzbudził wątpliwości wśród członków stowarzyszenia „Nigdy Więcej”. Na szczęście Polak nie został odsunięty od prowadzenia meczu finałowego.

Szymon Marciniak w finale Ligi Mistrzów – BETFAN: zakłady, typy i kursy

BETFAN z okazji udziału Szymona Marciniaka w finale Ligi Mistrzów przygotował szereg zakładów specjalnych, związanych z udział polskiego arbitra w tym spotkaniu. Można obstawić bardzo różne wydarzenia: od czasu jaki doliczy do pierwszej lub drugiej połowy, poprzez zgubienie kartki, która upadnie na murawę, a nawet przerwanie meczu ze względu na zadymienia spowodowane racami. Kurs na ostatnie zdarzenie wynosi aż 30!

5.00

MARCINIAK POKAŻE KARTKĘ

ZAWODNIKOWI Z ŁAWKI

betfan

 

Moją uwagę zwrócił zakład na to, że pokaże kartkę zawodnikowi na ławce rezerwowych. Podczas finału emocje sięgają zenitu, a piłkarze i sztab szkoleniowy często podważają niekorzystną dla zespołu decyzję arbitra. Zarówno Manchester City jak i Interem mają w swoich zespołach wielu temperamentnych piłkarzy, którzy mogą w dosadny sposób dać wyraz swojego niezadowolenia. Stawiam więc na to, że Szymon Marciniak pokaże kartkę zawodnikowi, który będzie znajdował się na ławce rezerwowych.

Deszcz freebetów na Marciniaka – promocja BETFAN

Polski legalny bukmacher przygotował także specjalną promocjęza  „Deszcz freebetów na Marciniaka„, związaną z udziałem Szymona Marciniaka w finale LM. Można zgarnąć w niej freebet, a jego wysokość uzależniona jest od wydarzeń meczowych.

Szymon Marciniak w finale Ligi Mistrzów: Typy, kursy, zakłady

Zasady promocji

Aby wziąć udział w promocji należy postawić kupon za 69 złotych, na którym będzie umieszczone wydarzenie z finału Ligi Mistrzów. Minimalny kurs kuponu to 2.50. Oferta jest ograniczona czasowo i trwa do 10 czerwca do 21:00, czyli rozpoczęcia wielkiego finału Champions League.

Sprostowanie:
Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ” nie wysyłało do UEFA skargi w sprawie sędziego Szymona Marciniaka, a
po prostu opublikowało oświadczenie, w którym skrytykowało udział Marciniaka w imprezie organizowanej
przez Sławomira Mentzena.

Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ” nie domagało się odsunięcia Marciniaka od prowadzenia meczu
finałowego Ligi Mistrzów. Wręcz przeciwnie: Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ” było wśród organizacji,
które protestowały przeciwko odsunięciu Marciniaka od prowadzenia tego spotkania.

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy