Pobierz aplikację betfan na telefon
Szwecja- Polska. Kto zagra w meczu?

Już dzisiaj 23 czerwca Polacy zagrają ze Szwedami arcyważny mecz Euro 2020. Wygrana Polaków zapewni nam awans z drugiego miejsca w grupie do 1/8 finału. Porażka lub remis spowoduje pożegnanie się z turniejem.

Euro 2020: Szwecja – Polska (23.06, 18:00) – Zagrać jak z Hiszpanią

Polacy na tym turnieju są jedną z drużyn wykonującą najwięcej pressingu na rywali. Jednocześnie nasza reprezentacja spośród wszystkich po dwóch pierwszych kolejkach wykonała najwięcej prób odbioru piłki w strefie obronnej przeciwnika. W sobotę nie przestraszyliśmy się Hiszpanów i zagraliśmy bardzo dobry mecz, który utrzymał nas „przy życiu”. Tak samo musimy zagrać ze Szwedami. Bez bojaźni, z determinacją i poświęceniem.

Euro 2020: Szwecja – Polska (23.06, 18:00) – Ilu zawodników zmieni Paulo Sousa?

Legalny, polski bukmacher BETFAN przygotował specjalną ofertę dotyczącą składu na najbliższy mecz Polaków. Każdy chętny może spróbować przewidzieć ilu zawodników w pierwszym składzie wymieni Paulo Sousa względem meczu z Hiszpanią. Można postawić na minimum lub maksimum dwóch, trzech lub czterech zawodników. Oprócz liczby wymienionych zawodników można zawrzeć zakład na to, czy Kacper Kozłowski zagra w dzisiejszym meczu. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.15 i uważam, że warto z tego skorzystać.

Euro 2020: Szwecja – Polska (23.06, 18:00) – przewidywane składy

Po czerwonej kartce z pierwszego meczu przeciwko Słowacji, Paulo Sousa znowu może skorzystać z Grzegorza Krychowiaka. Jest to o tyle ważny aspekt, że losy Jakuba Modera będą się ważyły do samego pierwszego gwizdka. Zawodnik Brighton po meczu z Hiszpanią ma problemy z kolanem. Prawdopodobnie Paulo Sousa nie będzie chciał mieszać w składzie po dobrym meczu z Hiszpanią i oprócz tej jednej ewentualnej zmiany zobaczymy taki skład, jak w ostatnim meczu. Możliwe, jednak, że Portugalczyk zdecyduje się wystawić na lewym wahadle bardziej doświadczonego zawodnika od Tymka Puchacza i na boisko wyjdzie Maciej Rybus. Narzekający na ból Jan Bednarek powinien być gotowy do tego meczu.

SzwecjaOlsen, Augustinsson, Danielson, Lindelof, Lustig, Ekdal, Olsson, Forsberg, Larsson, Quaison, Isak
Polska: Szczęsny, Bereszyński, Glik, Bednarek, Puchacz, Klich, Krychowiak, Jóźwiak, Zieliński, Świderski, Lewandowski
Sędzia: Michael Oliver (Anglia)

Transmisja meczu Szwecja- Polska
Zapowiedź meczu Szwecja- Polska

Typy bukmacherskie na mecz Szwecja- Polska

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!