Pobierz aplikację betfan na telefon
Szwajcaria – Czechy: Typy, kurs, zapowiedź | Liga Narodów 27.09
Przed nami ostatnie spotkania rozstrzygające pozycje w grupach tegorocznej Ligi Narodów. W jednym z wtorkowych spotkań Szwajcaria zagra z Czechami. Zarówno goście, jak i gospodarze, walczą o utrzymanie w dywizji A. W bardziej komfortowej sytuacji jest Szwajcaria – im wystarczy remis. Czy Czesi są w stanie zgarnąć tutaj komplet punktów i zostać w najwyższej dywizji na kolejny rok? Zapraszam na zapowiedź spotkania Szwajcaria – Czechy.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Szwajcaria – Czechy (27.09, 20:45) – Zapowiedź meczu

Po bardzo słabym początku Szwajcarzy wreszcie zaczęli punktować, co ma świetne przełożenie na ostatni decydujący mecz z Czechami. Zaskakująco dobra dyspozycja sprawiła, że gospodarze ze zdobytymi sześcioma punktami nie może po protsu ostatniego spotkania przegrać. Goście bez zwycięstwa w ostatnich czterech meczach, w których stracili aż 10 bramek, więc wizja spadku jest coraz bliższa. Poprzednie starcie tych reprezentacji to przewaga Szwajcarów, a ostatecznie zwyciężyli Czesi.

Liga Narodów: Szwajcaria - Czechy (27.09, 20:45) - typy, typowanie

Szwajcaria świetną dyspozycją w meczu z Portugalią czy Hiszpanią ratują swoją sytuację w grupie 2 dywizji A. Wcześniej przegrali trzy mecze z rzędu i nikt nie dawał im szans na utrzymanie. W trzecim ostatnim pojedynku o utrzymanie zawalczą z Czechami, którzy potrzebują zwycięstwa, by utrzymać się w najwyższej dywizji. Zdecydowanym faworytem gospodarze, którzy jednocześnie chcą się pewnie zrewanżować gościom za porażkę 1:2 Myślę, że Szwajcaria wygra i taki też typ stawiam na to spotkanie.

1.68

SZWAJCARIA WYGRA

betfan

Liga Narodów: Szwajcaria - Czechy (27.09, 20:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz w ramach Ligi Narodów pomiędzy Szwajcarią, a Czechami odbędzie się 27 września o 20:45 na Kybunpark w ST. Gallen. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na  Polsat Sport Premium 1 z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!