Pobierz aplikację betfan na telefon
Szkocja – Ukraina: typy, kursy, zapowiedź (21.09)
Szkocja i Ukraina to najlepsze zespoły Ligi B w grupie 1 Ligi Narodów. Oba rozegrały na razie po trzy mecze i są przed Irlandią i Armenią, które mają na koncie cztery spotkania. Szkocja i Ukraina rywalizowały w czerwcu w barażach o awans na mundial. Górą w tym starciu byli Ukraińcy, ale odpadli w finale z Walią i nie zagrają na tym turnieju. Kto tym razem będzie górą w bezpośrednim starciu? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Szkocja – Ukraina.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Szkocja – Ukraina (21.09. godz. 20:45) – zapowiedź

Szkocja przez czerwcową rywalizację w barażach o mundial ma rozegrane mniej spotkań niż Irlandia i Armenia, a mimo to znajduje się przed nimi w tabeli. Wyspiarze nie mogę być jednak na razie zadowoleni ze swoich wyników. Pokonali dwa razy Armenię. Na wyjeździe 4:1 i u siebie 2:0. Przegrali jednak gładko na wyjeździe z Irlandczykami 0:3. Teraz czekają ich dwa pojedynki z Ukrainą i rewanż z Irlandią, więc zdecydowanie trudniejsze starcia niż te czerwcowe. Szkoci gładko przegrali z Ukraińcami w barażach 1:3 i teraz będą mieli okazję do rewanżu.
Ukraina z powodu agresji Rosji na ten kraj była zmuszona przełożyć marcowe mecze barażowe na czerwiec, stąd przesunięcia w terminarzu. Ukraina pokonała w półfinale baraży Szkotów, ale w finale przegrali 0:1 z Walią, mimo że z przebiegu gry byli zdecydowanie lepszym zespołem. Udanie poradzili sobie też w meczach Ligi Narodów. Wygrali na wyjeździe z Irlandią 1:0, a w Łodzi zremisowali 1:1. Dodatkowo pokonali też Armenię 3:0 i zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim defensywa tej reprezentacji, która w trzech meczach straciła jednego gola.

Szkocja – Ukraina (21.09. godz. 20:45) – typ

2.07

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Moim zdaniem może być to ciekawe starcie. Szkoci przed własną publicznością grają dobrze, chociaż poprzedni mecz z Ukrainą tego nie pokazał. Zazwyczaj strzelają przynajmniej jednego gola, więc przy tym spotkaniu postawiłbym, że obie reprezentacje znajdą drogę do siatki swoich rywali.

Szkocja – Ukraina (21.09. godz. 20:45) – transmisja

Mecz 4. kolejki Ligi Narodów pomiędzy Szkocją a Ukrainą odbędzie się na Hampden Park w Glasgow. Początek pojedynku o godzinie 20:45. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!