Pobierz aplikację betfan na telefon
Szkocja – Polska: Przewidywane składy, promocje w BETFAN

Już dzisiaj, 24 marca Polska zagra ze Szkocją w ramach meczu towarzyskiego przed finałem baraży eliminacji mistrzostw świata 2022. W tym tekście skupimy się na przewidywanym składzie reprezentacji Polski oraz specjalnej promocji, którą przygotował polski, legalny bukmacher BETFAN.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Szkocja – Polska (24.03, 20:45) – Szczęsny niezmiennie numerem jeden, powrót do kadry Kamińskiego

Numerem jeden w bramce pozostał Wojciech Szczęsny, podobnie jak u innych selekcjonerów naszej kadry. Swoją karierę reprezentacyjną zakończył Łukasz Fabiański, więc pozycja Wojtka na ten moment wydaje się niezagrożona.

Powinniśmy zagrać w trzyosobowym bloku obronnym. Filarami defensywy za czasów Paulo Sousy i Jerzego Brzęczka byli naturalnie Jan Bednarek oraz Kamil Glik. Zmiany były często na pozycji trzeciego stopera. Tym razem jednak prawdopodobnie zagra tam Marcin Kamiński, dla którego będzie to powrót do kadry po latach. Ostatni swój mecz w drużynie narodowej rozegrał cztery lata temu, w listopadzie 2018 r. przeciwko Czechom.

Szkocja – Polska (24.03, 20:45) – Środek pomocy oraz wahadłowi

Środek pomocy ma zostać zabezpieczony przed dwóch klasowych zawodników. Grzegorz Krychowiak, który ostatnio opuścił swój rosyjski klub, FK Krasnodar i przeniósł się do Grecji oraz Jakub Moder, który na co dzień reprezentuje barwy Brighton w Premier League.

Wahadła prawdopodobnie obsadzą Matty Cash oraz Arkadiusz Reca.

Szkocja – Polska (24.03, 20:45) – Ofensywni pomocnicy i napastnik

Za plecami naszego jedynego napastnika, w dzisiejszym meczu powinni zagrać Sebastian Szymański, który nadal gra w rosyjskim Dinamo Moskwa oraz Piotr Zieliński, który na co dzień reprezentuje barwy włoskiego Napoli.

Z przodu raczej nie zobaczymy Roberta Lewandowskiego, który odpoczywa do ostatecznego starcia barażowego, które zadecyduje o tym, czy pojedziemy na mundial, czy też nie. Pozycja napastnika zatem zostanie obsadzona albo przez Arkadiusza Milika albo Krzysztofa Piątka. Jeżeli miałby stawiać, to raczej widziałbym tam dzisiaj od pierwszej minuty Milika, który w drugiej odsłonie zostanie zastąpiony przez Piątka.

Szkocja – Polska (24.03, 20:45) – Debiut Czesława Michniewicza

Nie można oczywiście zapomnieć, że mecz w Glasgow jest debiutem Czesława Michniewicza na ławce trenerskiej. Mecz ze Szkocją to dobry czas na eksperymenty w składzie i próbowanie różnych wariantów gry.

Szkocja – Polska (24.03, 20:45) – Co oferuje BETFAN

Nie ma żadnej specjalnej promocji typowo pod mecz Szkocja – Polska. Można za to zyskać podwojenie depozytu do 200 złotych, które można wykorzystać na dowolne zdarzenia.

1. Dokonaj depozytu

 • minimalna wpłata to 50 zł. Maksymalna kwota bonusu wynosi 200 zł
 • np. wpłacając 200 zł otrzymujesz bonus 200 zł

2. Odblokuj bonus

 • obróć JEDNOKROTNIE depozytem
 • kupony AKO lub SINGIEL
 • kurs min. 2.50
 • bonus zostanie odblokowany do gry po rozliczeniu zakładów

3. Obróć bonusem

 • JEDNOKROTNIE, grając za CAŁY BONUS (czyli jeśli zostanie przypisany Ci bonus 200 zł, to należy zagrać za 200 zł)
 • kupon AKO z co najmniej 3 zdarzeniami
 • kurs ogólny kuponu min. 3.80
 • bonus jest aktywny przez 48 godzin!

4. Czas trwania

 • promocja trwa od 23.03.2022r. od godziny 10:00 do 24.03.2022r. do godziny 23:59
 • każdemu Graczowi przysługuje jeden bonus
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!