Pobierz aplikację betfan na telefon
Szkocja – Irlandia. Typy, kursy, zapowiedź 24.09 | Liga Narodów
W grupie 1 ligi B, Szkocja zagra z Irlandią. Gospodarze są wyżej notowaną drużyną i trudno spodziewać się innego wyniku niż ich wygrana. Czy gości stać na sprawienie sensacji? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Szkocja – Irlandia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Szkocja – Irlandia (24.09, 20:45) – zapowiedź meczu

Szkocja jest jedną z silniejszych reprezentacji w Europie i z pewnością chciałaby wywalczyć sobie awans do ligi A. Do tej pory dwukrotnie pokonał Armenię i niespodziewanie przegrała aż 0:3 z Irlandią. Jej rywal plasuje się na czwartym miejscu i ma matematyczne szanse na awans, ale w rzeczywistości są one znikome. Oprócz wygranej 3:0, Irlandia przegrała z Armenią i Ukrainą, z którą w drugim meczu zremisowała.

Liga Narodów: Szkocja - Irlandia (24.09, 20:45) - typy i przewidywane składy

Typy Szkocja - Irlandia

Szkocja z pewnością będzie chciała zrewanżować się za niedawną porażkę. Wynik aż 0:3 był kompromitacją sobotnich gospodarzy. Dysponują zdecydowanie silniejszym składem, w ich szeregach znaleźć można wielu graczy z Premier League. Stawiam na zwycięstwo Szkocji z handicapem.

4.50

WYGRANA SZKOCJI

Z HANDICAPEM 0:1

betfan

Przewidywane składy

  • Szkocja:
  • Irlandia:

Liga Narodów: Szkocja - Irlandia (24.09, 20:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Szkocji z Irlandią odbędzie się 24 września o 20:45 na Hampden Park w Glasgow. Transmisję z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym polskim kanale.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!