Szkocja – Hiszpania: Typy, kursy, zapowiedź 28.03 | EURO

Jan Paździerski

28 marca 2023

Szkocja - Hiszpania

To już ostatni dzień zmagań, w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2024, lecz przed nami jeszcze sporo emocji. Szkocja, w jednym z siedmiu spotkań tego dnia, zmierzy się z na swoim boisku z Hiszpanią. Obie ekipy rozpoczęły kwalifikacje od zwycięstw 3:0, więc zapowiada się bardzo emocjonujące spotkanie. Zespół gości w każdym meczu za cel stawia sobie zwycięstwo. Czy Szkocja zdoła powstrzymać silną ekipę Hiszpanów? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Szkocja – Hiszpania.

Szkocja – Hiszpania: Zapowiedź meczu

Szkocja zmierzy się z mocną ekipą Hiszpani Luisa de la Fuente w ważnym meczu, na Hampden Park w Glasgow. Szkoci zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli kwalifikacyjnej i w ostatnich miesiącach prezentują imponującą formę. W weekend pokonali Cypr 3-0 i są pewni siebie przed tym spotkaniem. Z drugiej strony, Hiszpania jest obecnie na szczycie grupy i będzie chciała utrzymać nieskazitelny rekord w tabeli kwalifikacyjnej. La Furia Roja pokonała Norwegię 3-0 w poprzednim meczu i będzie chciała osiągnąć podobny rezultat w tym tygodniu.

Szkocja - Hiszpania: - Typ na mecz

Hiszpania ma do dyspozycji imponujący skład i w zeszłym tygodniu była w bardzo dobrej formie przeciwko Norwegii. Joselu wszedł z ławki i strzelił gola, więc może znaleźć się w wyjściowym składzie na ten mecz. Szkoci potrafią zadać cios, ale będą musieli zmierzyć się z jedną z najbardziej utalentowanych drużyn w Europie. Na papierze to Hiszpania jest lepszą drużyną i powinna wygrać ten mecz. Obstawiam, że Hiszpania strzeli powyżej 1.5 bramki.

1.83

HISZPANIA

POWYŻEJ 1.5 GOLA

betfan

Szkocja - Hiszpania: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Wtorkowy mecz pomiędzy Szkocją a Hiszpanią, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 28 marca o 20:45 na Hampden Park w Glasgow. Mecz będzie emitowany przez Polsat Sport Extra z polskim komentarzem.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy