Pobierz aplikację betfan na telefon
Szachtar – Rennes: Typy, kursy, zapowiedź 16.02. Liga Europy

Wracają rozgrywki Ligi Europy, a wraz z nią kilka drużyn, które spadły do tego pucharu bezpośrednio z fazy grupowej Ligi Mistrzów. I tak o to grający jesienią fantastyczne mecze Szachtar zmierzy się z Rennes, które w Lidze Europy gra od początku fazy grupowej. Można sobie co nie co obiecywać przed tym spotkaniem, gdyż nie wiemy jak dobrze przygotowany jest Szachtar, który na co dzień gra w ukrytych rozgrywkach. Natomiast Rennes gra w Ligue 1 i niedawno pokonało u siebie PSG.  Zapraszam na krótką zapowiedź i typy do meczu Szachtar – Rennes. 

Szachtar – Rennes – zapowiedź meczu

Szachtar gra na co dzień towarzyskie mecze z poważnymi zespołami. Oczywiście poważnymi w takim sensie, że grają one w ekstraklasie swojego kraju. Padło w tych spotkaniach bardzo dużo bramek i ciężko określić jak dużo ich zobaczymy w czwartek.

Rennes tak jak wspomniałem zdołało ostatnio pokonać mistrza Francji, następnie przegrało aż 4 z 5 spotkań i tylko jedno z nich wygrali. Ekipa ta nie trzyma formy, a coraz więcej wskazuje na to, że na boisku coś szwankuje na tyle, że brakuje im pewności siebie. 

W prehistorii futbolu odbyło się pierwszy i jedyny mecz pomiędzy tymi drużynami. W 2005 roku w Pucharze Uefa lepsi okazali się piłkarze z Ukrainy (1:0).

Szachtar - Rennes - Typy

Typy Szachtar - Rennes

Obstawiam, że oba zespoły strzelą bramkę gdyż za dużo problemów mają obie jedenastki z bronieniem dostępu do własnej bramki. 

1.73

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

 

Szachtar - Rennes - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Czwartkowy mecz Ligi Europy między Szachtarem, a Rennes odbędzie się 16. lutego na Stadion Wojska Polskiego w Warszawie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Viaplay. Mecz można obejrzeć także w aplikacji.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!