Pobierz aplikację betfan na telefon
Feyenoord – Szachtar Donieck: Typy, kursy, zapowiedź 16.03 | Liga Europy

Mimo, że to „tylko” Liga Europy to oba zespoły dość mocno napinają się, by zajść podczas trwającej edycji jak najdalej. Po pierwszym meczu z Warszawie wciąż dominują znaki zapytania, a nie odpowiedzi. Nie wiemy komu bliżej do awansu dalej. Goście mimo, że nie grają normalnych rozgrywek ligowych to jednak wciąż starcz im sił na europejskie rozgrywki, natomiast gospodarze potrafią sami sobie narobić bałaganu – patrz ostatni mecz ligowy. Zapraszam na zapowiedź i analizę i typy do meczu Feyenoord – Szachtar Donieck w ramach rozgrywek Ligi Europy!

Feyenoord – Szachtar Donieck: zapowiedź meczu

 


Jeżeli któraś z drużyn może bać się o losy tej rywalizacji patrząc na historię tych rywalizacji to są to gospodarze. To oni nie wygrali jeszcze z Szachtarem, a Ukraińcy zrobili to dwa razy, natomiast tydzień temu padł pierwszy remis w tej rywalizacji.

Feyenoord uczynił także w ostatnim czasie ze swojego stadionu niespotykana wręcz twierdzę. Żeby doszukać się ich ostatniej porażki to trzeba cofnąć się do maja 2022 roku. W ostatniej kolejce sezonu przegrali z Twente. 

Szachtar ma oczywiście doświadczenie w eliminowaniu Feyenoordu, ale teraz są wyjątkowe okoliczności. Bardzo ciekawe jest czy wytrzymają napór jaki zaserwuje im ofensywa gospodarzy. 

Feyenoord - Szachtar Donieck: typy

2.05

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

Taki kurs traktuję jako okazję. Dla mnie po pierwszym meczu wynik rywalizacji jest jak najbardziej wciąż nierozstrzygnięty. Remis po pierwszym meczu. A Szachtar jeśli przechodził do kolejnej rundy to potrafił strzelać w samych końcówkach, o gola gospodarzy jestem po prostu spokojny.

Feyenoord - Szachtar Donieck: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz, w ramach 1/8 finału Ligi Europy, Feyenoord kontra Szachtar, odbędzie się 16 marca o 18:45 na Stadionie w Rotterdamie. Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!