Pobierz aplikację betfan na telefon
Szachtar Donieck – Feyenoord: Typy, kursy, zapowiedź 09.03 | Liga Europy

Gospodarze w tym sezonie grają w bardzo trudnych warunkach swoje mecze ligowe i mimo to dalej mają szansę na fajny wynik w Europie. Na tym etapie nie ma już słabych drużyn więc los wylosował im Feyenoord. Raczej możemy spodziewać się bramek oraz goli Sebastiana Szymańskiego! Zapraszam na zapowiedź i analizę i typy do meczu Szachtar Donieck – Feyenoord w ramach rozgrywek Ligi Europy!

Szachtar Donieck – Feyenoord: zapowiedź meczu


Szachtar i Feyenoord spotkali się już raz w Lidze Mistrzów w sezonie 2017/2018. Wtedy dwukrotnie lepszy okazał się Szachtar, wygrywając (2:1) oraz (3:1).

Jedyny Polak jaki ma szansę zagrać w tym dwumeczu to Sebastian Szymański i wspominam o nim celowo, gdyż wrócił właśnie do gry po kontuzji, a jego liczby w tym sezonie prezentują się następująco: 25 meczów, 7 goli, 5 asyst. Strzeli dziś?

Mimo, ze Szachtar musi ukrywać swoje mecze ligowe to weszli z buta w rodzimą ligę - na początek dwa wysokie wygrane. Z kolei Holendrzy w dalszym ciągu są bliżej mistrzostwa od Ajaxu o długość nosa.

Szachtar Donieck - Feyenoord: typy

1.74

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

Nikogo nie trzeba przekonywać, że oba zespoły są w stanie postraszyć generalnie nawet największe marki w Europie. W bezpośredniej rywalizacji tych dwóch młodych i ofensywnych zespołów postawię na to, że oba z nich strzelą po bramce.

Szachtar Donieck - Feyenoord: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz, w ramach 1/8 finału Ligi Europy, Szachtar kontra Feyenoord, odbędzie się 9 marca o 21:00 na Stadion Wojska Polskiego w Warszawie. Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!