Pobierz aplikację betfan na telefon
Świątek – Cornet, specjalna oferta BETFAN
W sobotę odbywać się będą kolejne spotkania na kortach Wimbledonu. Zagrają dwie Polki – Iga Świątek i Magdalena Fręch. Najlepsza tenisistka na świecie zmierzy się z Aliez Cornet w walce o czwartą rundę turnieju. BETFAN w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST wziął pod lupę to spotkanie.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

Wimbledon 2022: Iga Świątek – Aliez Cornet (02.07, 16:00) – MATCHDAY BOOST

Iga Świątek jest w rewelacyjnej formie. Polka wygrywa mecz za meczem i od dłuższego czasu nie ma sobie równych. Liderka światowego rankingu nie czuje się jednak najpewniej na kortach trawiastych. Jej rywalką będzie doświadczona Francuzka – Aliez Cornet. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić zwycięstwo Igi Świątek 2:0. BETFAN podwyższył kurs na wygraną Polki na aż 2.00 (tradycyjna oferta 1.43). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 50 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO. Zapoznaj się z typami dnia i stwórz swój wymarzony kupon na dziś.

2.00

IGA ŚWIĄTEK

WYGRA 2:0

betfan

Wimbledon 2022: Iga Świątek – Aliez Cornet (02.07, 16:00) – zapowiedź

Zapowiedź meczu Igi Świątek z Aliez Cornet znajdziecie w tym artykule.
Wimbledon 2022: Świątek i Fręch razem w 4. rundzie?

Wimbledon 2022: Iga Świątek – Aliez Cornet (02.07, 16:00) – transmisja. Gdzie oglądać?

Mecz pomiędzy Igą Świątek, a Alize Cornet odbędzie się w sobotę, 2 lipca około godziny 16:00. Spotkanie można obejrzeć na sportowych antenach Polsatu.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!