Pobierz aplikację betfan na telefon
Surebety u legalnych bukmacherów – jak ich szukać ?

Co to jest surebet?

Surebet to taki zakład, który pozwoli zarobić bez względu na wynik końcowy. Z angielskiego można go przetłumaczyć na zakład, który jest pewny. Jak działają surebety i czy warto je grać?

Surebety – definicja

Surebet to zestaw zakładów, który daje pewny zarobek, ponieważ nawet w przypadku przegranej na jednym kuponie, drugi kupon zwróci nam straty i pozwoli wyjść na plus.

Warto rozróżnić także trading od surebetów. Trading polega na tym, że typer stawia zakład i potem czeka, aż kursy się zmienią. Natomiast w przypadku stawiania surebet – nie podejmuje się ryzyka zmiany kursów, gdyż stwarza to dodatkowe ryzyko.

Surebet – przykład

Surebet polega na tym, aby obstawić dwa typy na jedno wydarzenie, ale kursy muszą być także odpowiednio dobrane. Przykładowo, jeden bukmacher oferuje na Nadala kurs 2.10, a drugi 2.10 na Djokovicia. Mamy wtedy do czynienia z surebet – ponieważ niezależnie od wyniku wyszlibyśmy na plus.

Surebet – zastosowanie

Surebet ma wiele różnych zastosowań. Na przykład:

  1. Obrót bonusem bukmacherskim 1000 zł od depozytu
  2. Zysk w ofercie zakładów przedmeczowych około 5% zysku
  3. Zysk w ofercie zakładów live – na żywo( przy większych stawkach nawet do 10%)
  4. Przewalutowanie, w momencie obstawiania w innych zakładach bukmacherskich

Surebet – jak wygląda w praktyce?

W praktyce bardzo trudno jest znaleźć surebety. W Polsce obowiązuje nas podatek obrotowy 12 % od wygranej, co bardzo zmniejsza możliwość wyszukania pewnych zakładów, choć takie bardzo sporadycznie się zdarzają.

Jak znaleźć surebet?

Surebet – jest ciężki do znalezienia jednak czasem możliwe jest znalezienie go w ofercie legalnych bukmacherów. Często wynikają jednak z tego, że zakłady bukmacherskie źle oszacował kursy lub błędnie zostały wprowadzone, a większość z nich ma w regulaminie, że takie zakłady nie są rozstrzygane na korzyść gracza.

Warto także pamiętać o dodatkowym podatku od wygranej, gdy wynosi ona więcej niż 2280 złotych. Wynosi wtedy 10 % co sprawia, że niemożliwe jest znalezienie surebet.

Surebet – czy warto grać?

Moim zdaniem granie sure betów nie jest opłacalne. Ewentualne zyski są niwelowane przez podatek obrotowy oraz dodatkowy podatek 10% od wygranej powyżej 2280 złotych.

Nawet w przypadku pominięcia tych 10% będzie niezwykle trudno, aby znaleźć sure bet u legalnych bukmacherów i jest to bardzo żmudne zajęcie.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!