Sudan – Gabon: typy, kursy, zapowiedź | 27.03 EL. PNA

Jan Paździerski

27 marca 2023

Gabon

Przed nami 4 kolejka Pucharu Narodów Afryki, czyli pierwsze mecze rundy rewanżowej tego turnieju. Sudan, w jednym z dziesięciu spotkań tego dnia, zmierzy się z na swoim boisku z Gabonem. Goście po 3 meczach mają 7 punktów, i nie stracili jeszcze bramki. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami, gospodarze przegrali 1:0. Czy uda im się zrewanżować za pierwsze starcie? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Sudan – Gabon.

Sudan – Gabon: Zapowiedź meczu

Sudan gości Gabon na Al Hilal Stadium w Omdurmanie w poniedziałek (27 marca) w eliminacjach do Pucharu Narodów Afryki 2023, chcąc pomścić swoją wcześniejszą porażkę. Gabon pokonał Sudan 1-0 we Franceville w czwartek (22 marca) dzięki bramce Lloyda Paluna.

Sudan pozostaje na trzecim miejscu, nie mogąc wykorzystać porażki Mauretanii z DR Konga w drugim meczu. Mają trzy punkty, o jeden mniej niż Lwy z Chinguetti, i wyprzedzają Kongo pod względem różnicy bramek. Goście powinni wystąpić w niezmienionym składzie, natomiast gospodarze mogą dokonać zmian w składzie.

Sudan - Gabon:  Typ na mecz

Szanse Sudanu na kwalifikację jeszcze bardziej zmaleją, jeśli przegrają, ale ich forma nie jest ostatnio na tyle dobra, by można było oczekiwać od nich czegoś szczególnego.Gabon natomiast buduje swoją solidną pozycję w oparciu o twardą obronę, która działa na ich korzyść, a w 4 meczach nie stracili jeszcze bramki. Obstawiam, że obie drużyny nie strzelą bramki.

1.61

OBIE DRUŻYNY

NIE STRZELĄ BRAMKI

betfan

Sudan - Gabon: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Sudanem a Gabonem, w ramach kwalifikacji do Pucharu Narodów Afryki, odbędzie się 27 marca o 22:00 na Al Hilal Stadium w Ondurmanie. Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy