Pobierz aplikację betfan na telefon
Stuttgart – Werder Brema: Typy, kursy, zapowiedź | 05.02 Bundesliga

W ten weekend rozgrywamy 19. kolejkę niemieckiej Bundesligi, a więc wchodzimy już w fazę decydującą tego sezonu. Stuttgart w jednym z dwóćh spotkań tego dnia podejmie na swoim boisku Werder Brema. Bardz bramkostrzelne stały się ostatnio spotkania obu tych ekip, co na pewno cieszy kibiców. Jednakże efekty otwartej gry dla obu ekip są różne i rzadko zdaje egzamin. Czy w tym spotkaniu również zobaczymy sporo bramek? Zapraszam na zapowiedź meczu Stuttgart – Werder Brema.

Stuttgart – Werder Brema – zapowiedź meczu

Werder Brema na powrót do Bundesligi dostała bardzo solidną szkołę gry, od Koeln. Po tym meczu przegrali jeszcze z Unionem Berlin, co nie dziwne, bo drużyna ze stolicy walczy o mistrza. Pierwsze zwycięstwo w tym roku przyszło dopiero w poprzedniej kolejce, gdzie mierzyli się z Wolfsburgiem. Rywal nie należał do najprostszych, a mimo to udało im się wygrać 2:1, a mimo mniejszego posiadania piłki, kreowali lepsze i skuteczniejsze akcje. Teraz zmierzą się na wyjeździe ze Stuttgartem, który w tym roku jeszcze w lidze nie triumfował, ale poprzedni mecz wygrali z Paderbornem w ramach pucharu Niemiec, co na pewno podniosło ich morale.

 

Stuttgart - Werder Brema - typ

Tylko jeden mecz, z poprzednich pięciu bezpośrednich tych drużyn nie przyniósł nam bramek z obu stron. Ostatnie mecze też dały nam sporo trafień, więc jasno może wynikać, że i w tym powinniśmy spodziewać się kilku trafień. Wydaję mi się, że na ten moment lepiej dysponowana jest ekipa Werderu Brema i spróbuję zagrać, że strzelą co najmniej dwa gole w spotkaniu.

2.50

WERDER BREMA

POWYŻEJ 1,5 GOLA

betfan

Stuttgart - Werder Brema - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny  mecz Bundesligi w ramach 19. kolejki pomiędzy Stuttgartem, a Werder Brema odbędzie się  5 lutego o 15:30 na Mercedes-Benz Arena w Stuttgarcie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!