Pobierz aplikację betfan na telefon
Stuttgart – Hertha Berlin: typy, kursy, zapowiedź (08.11) | Bundesliga
Do Mundialu już tylko kilkanaście dni więc ostatnie dwie kolejki wielu europejskich lig zostaną rozegrane w środku tygodnia oraz w najbliższy weekend. Można śmiało zakładać, że okazji do wielu emocji i bramek nie zabraknie. Jedyną kwestią do ustalenia, by tych emocji oraz bramek doświadczyć to wybór odpowiedniego meczu. I takim wydaje się być spotkanie w Stuttgarcie w ramach 14. kolejki Bundesligi. Zapraszam na analizę oraz typy do tego meczu! 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: Stuttgart – Hertha Berlin (08.11. godz. 20:30) – zapowiedź

Ostatnie mecze obu zespołów każą wysnuć wniosek, że dużo bramek pada w ich spotkaniach. Ale czy tak będzie też i dziś? Jeśli chodzi o spotkania bezpośrednie tych drużyn to tu sytuacja wygląda następująco. W ostatnich 5 konfrontacjach, górą częściej była Hertha Berlin, dwukrotnie. Dwukrotnie też padł remis i wygrana Stuttgartu. Spoglądając w tabelę Bundesligi widzimy, że będzie to starcie z gatunku tych na szczycie dołu tabeli. Dwie słabe całościowo zespoły zmierzą się w Stuttgarcie o to, by nieco oddalić się od strefy spadkowej. Być może będzie to mecz przebudzenia, którejś z ekip. Patrząc jednak na to która z drużyn częściej potrafi wgrać mecz, stawiałbym na gospodarzy.

Bundesliga: Stuttgart - Hertha Berlin (08.11. godz. 20:30) - Typy bukmacherskie, kursy

1.65

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan
Faworytem gospodarze, ale Hertha nie ma nic do stracenia. Tak samo Stuttgart. Myślę, że obie drużyny strzelą bramkę.

Bundesliga: Stuttgart - Hertha Berlin (08.11. godz. 20:30) - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Wtorkowy mecz Stuttgartem, a Hertha Berlin, zostanie rozegrany na Mercedes-Benz Arena w Stuttgarcie. Początek spotkania o godzinie 20.30.  Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Viaplay  z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!