Pobierz aplikację betfan na telefon
Stuttgart – FC Augsburg: Typy, kursy, zapowiedź | 29.10 Bundesliga

W sobotę czeka nas aż pięć spotkań w ramach 12. kolejki niemieckiej Bundesligi. W jedynym meczu tego dnia Stuttgart podejmować będzie na swoim boisku drużynę FC Augsburg. Gospodarze wciąż z jednym zwycięstwem w lidze i wciąż w strefie spadkowej. Nieco wyżej w taebli goście, ale oni również, po niezłym okresie złapali zadyszkę. Kto zwycięży w tym starciu? Zapraszam na zapowiedź meczu Stuttgart – FC Augsburg.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: Stuttgart – FC Augsburg (29.10, 15:30) – zapowiedź meczu

Gospodarzom w tym sezonie udało się pokonać jedynie beniaminków z Bochum. Poza tym jedno zwycięstwo odnieśli także w Pucharze Niemiec. Wciąż, jednak po jedenastu kolejkach nie potrafili zdobyć dziesięciu punktów. Na ten moment znajdują się, więc w strefie spadkowej. Ich rywal, Augsburg, ma za sobą całkiem niezły okres, ale przyspożył im chyba sporo strat kondycji, bo znów od czterech spotkań nie potrfili wygrać, przez co spadli na 12. lokatę.

 

Bundesliga: Stuttgart - FC Augsburg (29.10, 15:30) - typ

W bezpośrednich pięciu ostatnich spotkaniach zawsze mieli sporo trafień. W każdym, bowiem padały co najmniej trzy trafienia. Biorąc pod uwagę tragiczne defensywy obu ekip, możemy i wtym spodziewać się kilku trafień. Stawiam w tym starciu powyżej 2,5 gola.

1.73

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Bundesliga: Stuttgart - FC Augsburg (29.10, 15:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 12. kolejki pomiędzy Stuttgart, a FC Augsburg odbędzie się 29 października o 15:30 na Mercedes-Benz Arena w Stuttgarcie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!