Pobierz aplikację betfan na telefon
Strasbourg – Brest: Typy, kursy, zapowiedź 05.03 Ligue 1

Już w najbliższą niedzielę, kolejne mecze 26 kolejki francuskiej Ligue 1. Zespół Strasbourga podejmie na własnym boisku – Stade de la Meinau, drużynę piłkarzy z Brest. Goście w 5 ostatnich spotkaniach nie zwyciężyli ani razu, więc jest to okazja dla gospodarzy aby zwiększyć dorobek punktowy. Oba zespoły znajdują się na podobnym poziomie, więc zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Strsbourg – Brest.

Strasbourg – Brest: zapowiedź meczu

Strasburg gości Brest w Ligue 1 na Stade de la Meinau w niedzielę (5 marca). Gospodarze zajmują 15. miejsce w tabeli, ale tylko jeden punkt nad strefą spadkową, wygrywając w tym sezonie zaledwie cztery spotkania. Jednak biorąc pod uwagę, że trzy z nich zostały wygrane w 2023 roku, Strasbourg wygląda obecnie nieco pewniej.

Brest, znajduje się w strefie spadkowej, ale są tylko dwa punkty poniżej Strasburga. W ostatnich tygodniach nastąpił jednak spadek formy, od początku lutego zdobyli tylko dwa punkty. Brest wygrał tylko raz w 2023 roku, pokonując 29 stycznia Angers. Poza tym, przegrali pięć z dziesięciu spotkań od czasu wznowienia sezonu po Mistrzostwach Świata FIFA 2022, w tym trzy ostatnie.

Strasbourg - Brest: typy

Biorąc pod uwagę poprawę formy Strasburga w ostatnich tygodniach i wyczyny strzeleckie Diallo, powinni mieć nadzieję na zwycięstwo. Historia meczów z Brestem u siebie jest również pozytywna. Brest nie jest najgorszym zespołem w Ligue 1, ale nie wygrał od pięciu spotkań i przegrał trzy ostatnie. Co gorsza, nie potrafią teraz zdobywać bramek - w pięciu meczach zdobyli zaledwie trzy. Obstawiam, że Strasbourg wygra mecz.

2.0

RC STRASBOURG

WYGRA MECZ

betfan

Strasbourg - Brest: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Strasbourg - Brest w ramach 26. kolejki Ligue 1, odbędzie się 5 marca o 15:00 na Stade de la Meinau. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnej polskiej stacji.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!