Strasbourg – Auxerre: typy, kursy, zapowiedź 19.03 | Ligue 1

Wojciech Sikora

19 marca 2023

Auxerre - Strasbourg
Ostatni dzień zmagań w 28. kolejce Ligue 1 i przed nami jeszcze sporo emocji. Strasbourg w jednym z aż siedmiu spotkań tego dnia, zmierzy się Auxerre. Zdaje się, że goście obudzili się w ostatnim momencie, by powalczyć jeszcze o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej Francji. Przed nimi kolejna szansa na punkty, a utrzymanie już blisko. Czy uda im się wywieźć chociaż punkt? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Strasbourg – Auxerre. 

Strasbourg – Auxerre: Zapowiedź meczu

Przez cały niemal sezon Auxerre miało problem zdobyć punkty w dwóch meczach z rzędu. Teraz mają za sobą aż pięć takich meczów i znaleźli się dogodnej sytuacji, by walczyć o utrzymanie. Wygrana z Lyonem, remis z Nice czy Rennes, na pewno robią wrażenie. Teraz czeka ich w teorii o wiele lżejsze spotkanie, choć Strasbourg też stara się o wiele bardziej niż na początku sezonu i również walczą o utrzymanie. Wciąż jednak ich forma jest nierówna i brakuje regularności w punktowaniu.

Strasbourg - Auxerre: - Typ na mecz

1.79

AUXERRE WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

Auxerre kompletnie się odmieniło i dziwię się, że w tym starciu są aż tak widocznym underdogiem. Strasbourg jest w tym sezonie kompletnie rozbity i niezgrany. Uważam, że goście nie przegrają tego starcia. Stawiam wygraną Auxerre lub remis.

Strasbourg - Auxerre: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Strasbourg a Auxerre, w ramach 28. kolejki Ligue 1, odbędzie się 19 marca o 15:00 na Stade de la Meinau w Strasburgu. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanałach z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy