Pobierz aplikację betfan na telefon
Strasbourg – Angers: typy, kursy, zapowiedź 18.02 | Ligue 1
Ligue 1 wchodzi w decydującą fazę sezonu i przed nami już 24. kolejka francuskiej ekstraklasy. Strasbourg w jednym z dwóch starć tego dnia zmierzy się z Angers. Przed nami bardzo istotne starcie dla obu drużyn w kontekście utrzymania się lidze. Bliżej celu jest drużyna gospodarzy, która też ostatnio wykazuję się minimalnie lepszą formą. Czy już po tej kolejce wydostaną się ze strefy spadkowe? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Strasbourg – Angers. 

Strasbourg – Angers: Zapowiedź meczu

Strasbourg robi co może, by utrzymać się w tym sezonie, ale z pewnością brakuje im jeszcze kilku kolejek z pełną pulą punktów, tak jak niedawno z Montpellier. Teraz mają na to idealną okazję, bowiem zagrają z ostatnią ekipą w tabeli, która dopiero po remisie z poprzedniej kolejki przebrnęła prze granicę 10 punktów. Wciąż jednak od ósmej kolejki nie potrafią zgarnąć kompletu punktów i z obecną formą nie zanosi się, by dokonali tego nawet z tak średnio dysponowanym Strasbourgiem W ostatnich pięciu starciach udało im się tylko raz z nimi wygrać.

Strasbourg - Angers: - Typ na mecz

1.91

STRASBOURG WYGRA

betfan

Strasbourg powinien wykorzystać okazję spotkania z tak słabo dysponowanym rywalem i bez problemu zgarnąć tutaj trzy punkty. Na pewno nie będzie to dla nich łatwa przeprawa, ale atut własnego boiska powinien im to ułatwić. Stawiam wygraną gospodarzy.

Strasbourg - Angers: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Strasbourg, a Angers w ramach 24. kolejki Ligue 1 odbędzie się 18 lutego o 21:00 na Stade de la Meinau. Transmisja z tego starcia nie  będzie dostępna na kanałach z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!