Pobierz aplikację betfan na telefon
Startuje Liga Mistrzów siatkarzy! Sprawdź swoją wiedzę w quizie o rozgrywkach

Liga Mistrzów siatkarzy rozpoczyna się już 30 listopada! Wtedy zostanie rozegrany pierwszy grupowy mecz. Co wiesz o tych rozgrywkach i triumfatorach? Czy znasz drużyny, które się zakwalifikowały? A może jesteś za pan brat z polską siatkówką. Sprawdź swoją wiedzę w quizie dot. Champions League.

Mecze siatkarskiej Ligi Mistrzów zawsze dostarczają ogromne emocje. W przeciwieństwie do piłki nożnej kibice mogą cieszyć się rywalizacją polskich drużyn. W tegorocznej edycji wystąpią aż trzy nasze zespoły. Jak daleko dojdą? Tego nie wiemy, ale wy możecie sprawdzić swoją wiedzę na ich temat, a także inny drużyn Champions League, jak i samych rozgrywek.  Będą pytania trudniejsze i łatwiejsze, ale wynik 8/10 to rezultat satysfakcjonujący.

0%
6
Created on
Startuje Liga Mistrzów siatkarzy! Sprawdź swoją wiedzę w quizie o rozgrywkach

Startuje Liga Mistrzów siatkarzy! Sprawdź wiedzę w quizie o rozgrywkach

Liga Mistrzów siatkarzy rozpoczyna się już 30 listopada! Wtedy zostanie rozegrany pierwszy grupowy mecz. Co wiesz o tych rozgrywkach i triumfatorach? Czy znasz drużyny, które się zakwalifikowały? A może jesteś za pan brat z polską siatkówką. Sprawdź swoją wiedzę w quizie dot. Champions League. Będą pytania trudniejsze i łatwiejsze, ale wynik 8/10 to rezultat satysfakcjonujący.

1 / 10

1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jest obrońcą trofeum Ligi Mistrzów. Jaki zespół pokonała w finale ostatniej edycji?

2 / 10

2. Którym polskim zwycięzcą Ligi Mistrzów siatkarzy została w poprzedniej edycji ZAKSA Kędzierzyn-Koźle?

3 / 10

3. Jaki zespół jest natomiast rekordzistą pod względem triumfów w Lidze Mistrzów siatkarzy?

4 / 10

4. W obecnej edycji Ligi Mistrzów siatkarzy Polskę będą reprezentowały trzy drużyny. Oprócz obrońcy tytułu ZAKSY i mistrza Polski Jastrzębskiego Węgla, kto będzie występował?

5 / 10

5. Na papierze najłatwiejszą grupę posiada Jastrzębski Węgiel, który zmierzy się z niemieckim VfB Friedrichshafen, belgijskim Volleyteam Roeselare i debiutantem w Champions League oraz zwycięzcą eliminacji. Jest nim Hebar Pazardzhik. Z jakiego kraju pochodzi ten klub?

6 / 10

6. Kto okazał się drugim szczęśliwcem, który udanie przebrnął eliminacje do fazy grupowej Ligi Mistrzów?

7 / 10

7. Pora zatem zapytać o polskie drużyny występujące w Lidze Mistrzów. Rozpoczniemy od obrońcy tytułu. Które z tych zdań jest fałszywe w odniesieniu do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle?

8 / 10

8. Teraz pora na Jastrzębski Węgiel. Które z tych zdań jest prawdziwe?

9 / 10

9. A zakończymy pytaniem o Projekt Warszawa. Które ze stwierdzeń jest fałszywe?

10 / 10

10. Finał Ligi Mistrzów zaplanowano na 22 maja 2022 roku. W jakim mieście zostanie rozegrany?

Your score is

The average score is 58%

0%

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!