Stal Mielec – Warta Poznań: Typy, kursy, zapowiedź 27.05. Ekstraklasa

Bartłomiej Cichecki

26 maja 2023

Stal Mielec - Warta Poznań: Typy, kursy, zapowiedź 27.05. Ekstraklasa

Emocje, których nie zabraknie podczas multiligi z pewnością będą nieco hamowane przez to co będzie dziać się w Mielcu. Oba zespoły są już bezpieczne i ten mecz wydaje się być najmniej atrakcyjnym spośród wszystkich jakie zobaczymy w sobotnie popołudnie. Warta ze Stalą w ostatnich 5 meczach bezpośrednich strzeliły łącznie tylko cztery bramki. Miejmy nadzieję, że w ostatnim meczu sezonu obie ekipy pokażą się z dobrej strony.  Zapraszam zapowiedź i typy do meczu Stal Mielec – Warta Poznań. 

Stal Mielec – Warta Poznań – zapowiedź meczu

Zarówno w meczach domowych jak i wyjazdowych Stal oraz Warta zgromadziły podobną ilość punktów. Warta Poznań, która jeszcze miesiąc temu miała realne szanse na europejskie puchary, gdy tylko te szanse straciła to wpadła w pewien marazm wynikowy. Od 4 meczów są bez zwycięstwa, co nie musi aż tak zaskakiwać gdyby nie to, że przegrali nawet z cieniutką Jagiellonia Białystok, a to o Warcie mówi się w zdecydowanie cieplejszych słowach przez cały sezon niż o piłkarzach z Białegostoku. Gospodarze mając 40 punktów na koncie są praktycznie bezpieczni. Stal bez Hamulicia to już nie ten sam zespół co jesienią. Stąd wzięło się sporo remisów na własnym stadionie, gdyż brakowało kogoś z przodu kto wykończy akcje bramkową. Stal oraz Warta to najczęściej remisujące zespoły w meczach u siebie. W trwającej kampanii zremisowali już siedmiokrotnie na własnym obiekcie. 

 

Stal Mielec - Warta Poznań - Typy

Stal Mielec zremisowała w pierwszym meczu z Wartą, ale pokazała się wówczas z dobrej strony. Sęk w tym, że niewiele zostało już z tej dobrej organizacji gry, która towarzyszyła im jesienią. Na wiosnę ten zespół w Ekstraklasie po prostu był. Rozgrywał swoje mecze, a dzięki przewadze wypracowanej kilka miesięcy temu, mógł po prostu czekać na zakończenie sezonu. Warta zupełnie inaczej - oni przez cały sezon realizowali wizję Szulczka i w kilku meczach naprawdę mogli się podobać kibicom, dlatego ja postawię na wygraną gości w tym ostatnim meczu sezonu.

3.05

WARTA WYGRA

betfan

Stal Mielec - Warta Poznań - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy Stal Mielec kontra Warta Poznań odbędzie się 27. maja na Stadionie Miejskim w Mielcu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Najnowsze wpisy