Stal Rzeszów – Polonia Warszawa: Typy, kursy, zakłady 26.05

Adrian Krawczyk

26 maja 2024

Polonia Warszawa
W 34. kolejce Fortuna 1 Liga Stal Rzeszów podejmie na własnym obiekcie Polonię Warszawa. Dla obu ekip może być to ważne spotkanie, albowiem Polonia walczy o utrzymanie, a Stal Rzeszów choć nie gra już o nic to przegrywając w tym spotkaniu może wyrzucić swojego rywala z Rzeszów do 2. Ligi, czyli Resovię. Czy faktycznie także może się stać? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Stal Rzeszów – Polonia Warszawa.
Z tego artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Stal Rzeszów – Polonia Warszawa?
  2. Zapowiedź meczu Stal Rzeszów – Polonia Warszawa
  3. Jakie są kursy na mecz Stal Rzeszów – Polonia Warszawa?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Stal Rzeszów – Polonia Warszawa?

Stal Rzeszów – Polonia Warszawa typy bukmacherskie

Betfan logo
Wygrana Polonii
Zagraj już teraz

Stal Rzeszów tak naprawdę w tym spotkaniu nie zagra już o nic. Ciekawie jednak prezentuje się wątek w kontekście składu Stali na to spotkanie. Gdyby Stal przegrała to automatycznie da to Polonii utrzymanie i tym samym spadek rywalowi z Rzeszowa, czyli drużynie Resovii. W mediach zaczęło się głośno robić o tym, że Stal ma wyjść w meczu z Polonią garniturem młodych piłkarzy. Czy tak się stanie? Tego jeszcze nie wiemy, ale w każdej plotce jest ziarko prawdy. W tym meczu Polonia musi za wszelką cenę wygrać, dlatego stawiam na ich zwycięstwo.

Stal Rzeszów - Polonia Warszawa kursy bukmacherskie

  • Wygrana Stal Rzeszów – 3.75
  • Remis – 4.30
  • Wygrana Polonia Warszawa – 1.75
  • Powyżej 2.5 goli – 1.51
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.54

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Stal Rzeszów - Polonia Warszawa wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Polonii Warszawa (kurs 1.75). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Stal Rzeszów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.75. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Stal Rzeszów - Polonia Warszawa to może liczyć na kurs 4.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.51, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.46.

Stal Rzeszów - Polonia Warszawa gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy Stalą Rzeszów, a Polonią Warszawa w ramach 34. kolejki polskiej Fortuna 1 Ligi, odbędzie się 26. maja o 15:00 na Stadionie Miejskim Stal w Rzeszowie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Stal Rzeszów - Polonia Warszawa przeprowadzi Polsat Sport Premium 5.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy