Pobierz aplikację betfan na telefon
Stal Rzeszów – ŁKS Łódź. Typy, kursy, zapowiedź
W niedzielę odbędą się trzy mecze 1. ligi. W pierwszym z nich Stal Rzeszów podejmować będzie ŁKS Łódź. Gospodarze są beniaminkami 1. ligi, a goście za cel stawiają sobie awans do Ekstraklasy. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Stal Rzeszów – ŁKS Łódź.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: Stal Rzeszów – ŁKS Łódź (14.08, 12:40) – zapowiedź meczu

Stal Rzeszów w pierwszym niedzielnym meczu 1. ligi, podejmować będzie ŁKS Łódź. Gospodarze tej rywalizacji wygrali w poprzednim sezonie 2. ligę. Beniaminek spisuje się na razie słabo. Ma na swoim koncie 5 punktów, a niedawno przegrał z Ruchem Chorzów, zremisował z Chojniczanką i pokonał Górnik Łęczna. ŁKS Łódź za cel stawia sobie awans do Ekstraklasy. Jest obecnie drugą drużyną 1. ligi. Do Wisły traci tylko punkt. ŁKS sezon zaczął od porażki, ale następnie pokonał Puszczę Niepołomice, Chrobrego Głogów, Skrę Częstochowa i GKS Tychy.

1. liga: Stal Rzeszów - ŁKS Łódź (14.08, 12:40) - typy

Typy Stal Rzeszów - ŁKS Łódź

Stal Rzeszów nie najlepiej radzi sobie w 1. ldize. Beniaminek odniósł tylko zwycięstwo i prawdopodobnie będzie jedynie walczył o awans. ŁKS Łódź jest natomiast wiceliderem 1. ligi i prezentuje znakomitą dyspozycję. Stawiam na to, że goście wywiozą z Rzeszowa komplet punktów.

2.58

WYGRANA ŁKSu

betfan

1. liga: Stal Rzeszów - ŁKS Łódź (14.08, 12:40) - transmisja TV, online, gdzie obejrzeć?

Mecz Stali Rzeszów z ŁKSem Łódź odbędzie się 14 sierpnia o 12:40. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Polsat Sport Extra.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!