Pobierz aplikację betfan na telefon
Stal Rzeszów – GKS Katowice: Typy, kursy, zapowiedź 05.11 | 1 Liga

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz 14. kolejki polskiej 1 ligi, pomiędzy Stalą Rzeszów a GKS Katowice. Już w najbliższą sobotę, czeka nas ciekawe starcie polskiej 1 ligi. Ekipa z Rzeszowa, podejmie na własnym boisku zespół przyjezdnych z Katowic. Obie ekipy będą mocno zmobilizowane aby zdobyć 3 punkty, i obie udowadniały nie raz, że potrafią konstruować groźne akcje. Kto dziś okaże się lepszy? Czy ekipa gospodarzy zdoła zatrzymać 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Stal Rzeszów – GKS Katowice.

Stal Rzeszów – GKS Katowice: typy bukmacherskie

W nadchodzącą niedzielę zapowiada się starcie dwóch drużyn, których celem jest zajęcie miejsc w górnej połowie tabeli, ale obecnie bardziej zbliżone są do walki o utrzymanie. Po ogromnej rewolucji, która miała miejsce latem w ekipie Stali Rzeszów, początek sezonu był wyjątkowo trudny i nieudany. Jednak z biegiem tygodni drużyna zaczęła powoli odzyskiwać formę, co znajduje swoje odzwierciedlenie w coraz wyższej pozycji w tabeli. GKS Katowice również nie spełnia oczekiwań i nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału. Obie drużyny obecnie znajdują się bliżej strefy spadkowej niż walki o czołowe lokaty lub baraże.

Aktualnie to Stal prezentuje się w lepszej formie, jednak jej piłkarze mają już w nogach wyczerpujący mecz w Pucharze Polski, który odbył się w środku tygodnia. To stanowi szansę dla GKS-u Katowice, aby w końcu przełamać się i zdobyć ważne punkty. Obstawiam, że obie drużyny strzelą.

1.68

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Stal Rzeszów - GKS Katowice: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich ofertach przedstawili kursy bukmacherskie na spotkanie polskiej 1 ligi pomiędzy Stalą Rzeszów a GKS Katowice. W tym meczu nie ma faworyta a kurs na gospodarzy to 2.57. Identyczne szanse ma drużyna gości - GKS Katowice, na którą mnożnik został wyceniony na 2.57. Gracz, który zdecyduje się obstawić remis w tym spotkaniu może liczyć na kurs 3.45.

Stal Rzeszów - GKS Katowice: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy drużynami Stalą Rzeszów a GKS Katowice, w ramach 14 kolejki polskiej 1 ligi, odbędzie się 5 listopada o 15:00 na Stadionie Stali Rzeszów. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!