Stal Rzeszów – Chojniczanka: typy, kursy, zapowiedź 05.03 | I Liga

Bartłomiej Cichecki

05 marca 2023

Stal Rzeszów - Chojniczanka: typy, kursy, zapowiedź 05.03 | I Liga

Oba zespoły nie spisują się szczególnie dobrze w trwającej kampanii. Gospodarze chcą ponownie zacząć wygrywać regularnie. Chojniczanka wciąż może liczyć na Tomasza Mikołajczaka i jego bramki. Strzelił już ich w tym sezonie 7, ale na pewno będzie więcej! W dwóch poprzednich spotkaniach między tymi zespołami Mikołajczak zawsze trafiał do siatki. Dziś ponownie to zrobi? Zapraszam na zapowiedz meczu Stal Rzeszów – Chojniczanka! 

Stal Rzeszów – Chojniczanka: – Zapowiedź

Stal Rzeszów z 29 punktami na koncie jeszcze może załapać się do walki o baraże Ekstraklasy. Natomiast Chojniczanka z 19 oczkami walczy o utrzymanie. Taka jest w tym sezonie cena 10 punktów różnicy.

Tomasz Mikołajczak to absolutna legenda Chojniczanki i zarazem jej najlepszy strzelec ligowy z 7 trafieniami. Co ciekawe ma patent na Stal Rzeszów.

Tylko jednego gola strzelili wiosną piłkarze Stali, Chojniczanka niewiele więcej, bo dwa. Bardzo skromnie póki co w obu zespołach. 

 

Stal Rzeszów - Chojniczanka:- Typy bukmacherskie, kursy

1.81

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

Nie widzę ani u jednych, ani u drugich szczelnej defensywy. Postawię na to, że oba zespoły postawią na grę do przodu i strzelą po bramce. W końcu w 4 z 5 ostatnich meczów obie strzelały po bramce.

Stal Rzeszów - Chojniczanka: - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz między Stalą Rzeszów, a Chojniczanką w ramach 22. kolejki 1 ligi odbędzie się 5. marca na Stadion Miejskim w Rzeszowie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy