Pobierz aplikację betfan na telefon
Arka – Ruch Chorzów: typy, kursy, zapowiedź 13.05 | I Liga

Wielkie granie w sobotę na boiskach zaplecza Ekstraklasy. Do Gdyni przyjeżdża kapitalny Ruch Chorzów i od razu przypominają się mecze tych zespołów, ale na poziomie Ekstraklasy.  Oba zespoły przegrały swoje mecze w poprzedniej kolejce więc na pewno chcą się poprawić. Kto okaże się lepszy na ostatniej prostej w walce o Ekstraklasę? Zapraszam na zapowiedz oraz typy bukmacherskie do meczu Arka Gdynia – Ruch Chorzów!  

Arka – Ruch Chorzów – Zapowiedź

Gospodarze przegrali więcej meczów u siebie niż wygrali. Aż 6 porażek w Gdyni i tylko 3 wygrane sprawiają, że Arka wcale nie jest faworytem u siebie. Jesienią w meczu tych zespołów padło sześć bramek, a Arka mogą cieszyć się z wygranej.

Zespół Niebieskich jest najlepszy w lidze jeśli chodzi o punktowanie w delegacji, a tuż za nim jest Arka. Arka może wejść do baraży z dziesięcioma porażkami w sezonie.

W razie wygranej Arka nie może liczyć na to, że na pewno po tej kolejce wskoczą do strefy barażowej, natomiast w razie wygranej Ruchu, Niebiescy wyprzedzą drugą Wisłę Kraków.

 
 

Arka - Ruch Chorzów - Typy bukmacherskie, kursy

3.25

RUCH WYGRA

betfan

Uważam, że Ruch jest w tym sezonie zdecydowanie bardziej ułożonym zespołem oraz takim, po którym można czegoś się spodziewać, Arka natomiast jest często w meczach domowych sporym zaskoczeniem. Postawię na gości, bo grają lepszy sezon i chcą rewanżu za mecz jesienny. 

Arka - Ruch Chorzów - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Sobotni mecz Arka kontra Ruch w ramach 32. kolejki 1 ligi odbędzie się 13. maja na Stadionie Miejskim w Gdyni. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!