Pobierz aplikację betfan na telefon
Odra Opole – Stal Rzeszów: typy, kursy, zapowiedź 13.05 | I Liga

Od tego meczu będzie dużo zależeć jeśli chodzi o skład drużyn, które znajdą się ostatecznie w strefie barażowej. Stal Rzeszów ma na ten cel ogromny apetyt i mecz z Odrą może ich bardzo do tego celu przybliżyć na dwie kolejki przed końcem. Jesienią oglądaliśmy aż sześć goli, a lepsi okazali się piłkarze Odry. Czy silniejsza Stal Rzeszów pokaże klasę i wygra w rewanżu trudny mecz z Odrą? To będzie peirwszy taki mecz w historii.  Zapraszam na zapowiedz oraz typy bukmacherskie do meczu Odra Opole – Stal Rzeszów!  

Odra Opole – Stal Rzeszów – Zapowiedź

Stal Rzeszów jest pod sporą presją, by w końcu wygrać kolejny mecz na wyjeździe. Od sześciu spotkań piłkarze z Rzeszowa byli w stanie wygrać tylko raz i przegrali czterokrotnie. To bardzo słaby bilans wiosną w delegacji. 

W Rzeszowie pali się, ponieważ nie można przepuścić szansy na baraże, natomiast w Opolu są zdeterminowani, by utrzymać klub w lidze. Są obecnie na miejscu 15. czyli ostatnim bezpiecznym. Dwa punkty nad kreską, a w dodatku Skra, która mogła ich pogonić – w piątek przegrała więc Odra gra dziś o duży spokój przed dwoma ostatnimi kolejkami.

W zespole gości świetne mecze rozgrywa Prokic. 8 goli oraz 11 asyst mówią same za siebie. Do jego poziomu dostają tylko Michalik oraz Poczobut, którzy mają kolejno 9 oraz 8 goli. Stal ma kim postraszyć.  

 
 

Odra Opole - Stal Rzeszów - Typy bukmacherskie, kursy

2.55

STAL WYGRA

betfan

Odra wygrała 3 z 5 ostatnich meczów i jest mocna. Stal również nie udaje, że im zależy na barażach i ostatni triumfowała w derbach Rzeszowa. Natomiast Stal wygrała jeden mecz więcej w ostatnim czasie oraz strzelała rywalom sporo goli. Sądzę, że w meczu z kandydatem do spadku wygrają dość pewnie. 

Odra Opole - Stal Rzeszów - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Sobotni mecz Odra kontra Stal w ramach 32. kolejki 1 ligi odbędzie się 13. maja na Stadionie Miejskim w Opolu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!