Pobierz aplikację betfan na telefon
Stal Mielec dokonuje kolejnych wzmocnień

W tej kampanii z ligi spada tylko jeden zespół, lecz jak to zazwyczaj bywa, pretendentami do zajęcia ostatniego miejsca w lidze są właśnie beniaminkowie. Stal jednak nigdzie się nie wybiera, a do swojej kadry dołącza kolejnych zawodników.

STAL MIELEC CZUJE POWIEW MŁODOŚCI

Pierwszym z zakontraktowanych graczy jest Damian Pawłowski, który został wypożyczony do końca sezonu z Wisły Kraków, gdzie trafił z Pogoni Szczecin. Do tej pory nie mógł jednak często liczyć na plac, ale teraz sytuacja może ulec zmianie. Dodatkowym atutem pomocnika jest status młodzieżowca, co z pewnością będzie istotnym argumentem dla trenera, by znaleźć dla 21-latka miejsce w pierwszej jedenastce.

CZESKIE DOŚWIADCZENIE

Do zespołu Stali dołączył także 30-letni Martin Sus, który większość swojej kariery spędził w Czechach. Prawy obrońca ostatnio występował w SFC Opava, gdzie w ubiegłym sezonie rozegrał 15 meczów. Wychowanek Sparty Praga regularnie występował w młodzieżowych reprezentacjach Czech. Do Polski trafia jako wolny zawodnik, a ze Stalą podpisał dwuletni kontrakt.

W letnim okienku transferowym Stal Mielec pozyskała już Jakuba Wróbla, Mateusza Matrasa, Kamila Kościelnego, Pawła Tomczyka, Mateusza Żyrę, Łukasza Zjawińskiego, Petteriego Forsella, Marcina Flisa i Michała Gliwę. Do tej listy dołączyły dwa nowe nazwiska, a wkrótce w Mielcu może pojawić się też Wojciech Błyszko, 20-latek z Jagiellonii. Wszystko wskazuje na to, że Stal będzie chciała na dłużej zadomowić się w Ekstraklasie.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!