Pobierz aplikację betfan na telefon
Stal Mielec – Piast Gliwice. Typy, kursy, zapowiedź 18.10
Na wtorek zaplanowano mecze Pucharu Polski. W jednym z nich Stal Mielec zmierzy się z Piastem Gliwice. Obie drużyny grają w Ekstraklasie, a zatem możemy spodziewać się wyrównanego starcia. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Stal Mielec – Piast Gliwice.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Puchar Polski: Stal Mielec – Piast Gliwice (18.10, 17:30) – zapowiedź meczu

We wtorek Stal zagra z Piastem Gliwice w ramach Pucharu Polski. Forma drużyny z Mielca po przerwie reprezentacyjnej jest bardzo dobra. Klub ten wygrał bowiem w trzech poprzednich kolejkach i awansował na szóste miejsce w Ekstraklasie. Pokonał Miedź Legnica, Pogoń Szczecin i Koronę Kielce. Piast zajmuje dopiero 15. pozycję. Nie wygrał już od sześciu kolejek, a niedawno zremisował z Pogonią Szczecin i musiał uznać wyższość Widzewa Łódź.

Puchar Polski: Stal Mielec - Piast Gliwice (18.10, 17:30) - typy

Typy Stal Mielec - Piast Gliwice

Stal Mielec grała już w tym sezonie z Piastem Gliwice. Był to jeden z najlepszych meczów w wykonaniu wtorkowych gości. Wygrali bowiem aż 4:0. Teraz na fali jest jednak Stal Mielec. Stawiam na to, że gospodarze nie przegrają tego starcia.

1.47

WYGRANA STALI

ALBO REMIS

betfan

Puchar Polski: Stal Mielec - Piast Gliwice (18.10, 17:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz Stali Mielec z Piastem Gliwice, odbędzie się 18 października o 17:30. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Polsat Sport.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!